بیمه تکمیلی برای روستاییان به کجا رسید؟
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: برای بیمه تکمیلی روستاییان با برخی شرکت‌های بیمه مذاکره کردیم و به عنوان اجرای آزمایشی در سه استان روستاییان بیمه تکمیلی می‌شوند.

ایرنا: بیت الله برقراری روز یکشنبه در حاشیه همایش ملی روز روستا و عشایر، اظهار داشت: در سه استان آذربایجان شرقی، اصفهان و همدان در ابتدا ۴۰ هزار نفر از روستاییان و عشایر آن دارای بیمه تکمیلی خواهند شد.

وی افزود: ۱۶۰ هزار بازنشسته داریم که آنها را بیمه تکمیلی کرده و بعد از بازنشستگان در گام دوم همه بیمه شدگان صندوق را بیمه تکمیلی می‌کنیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیان اینکه این صندوق دارای ۲ میلیون و ۵۰۰ بیمه شده است؛ گفت: از این تعداد یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بیمه شده فعال هستند.

برقراری ادامه داد: باید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را به جامعه روستاییان معرفی کنیم تا در راستای اعتلای فعالیت صندوق اقدام شود.

وی با اشاره به فعالیت قرارگاه کرامت گفت: در طول ۱۷ سال گذشته، یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بیمه شده بودند که با رویکرد تحولی دولت سیزدهم امسال در دهه کرامت یک میلیون نفر بیمه شده جدید عضو صندوق خواهند شد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha