۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹
افزایش حقوق کارگران سال آینده بیشتر از ۵۷ درصد می‌شود؟

دبیرکل خانه کارگر گفت: با پرش قیمت‌هایی که به دنبال پرش قیمت ارز صورت گرفته نمی‌توان نظر ثابتی درباره افزایش دستمزد داشت و نظری که امروز می‌توان گفت با نظر هفته‌های گذشته متفاوت است، اما درمجموع با این روند افزایش دستمزد سال آینده باید بیشتر از امسال باشد.

افزایش دستمزد کارگران باید بیشتر از سال گذشته باشد

علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره نشست سالیانه مسئولان اجرایی خانه‌های کارگر سراسر کشور گفت: بیماری کرونا سه سال بود که برگزاری این نشست‌ها را به تعویق انداخته بود و این نشست امسال بعد از گذشت سه سال برگزار شد و ضرورتی برای ادامه جلسات بود.

دبیرکل خانه کارگر ادامه داد: در این جلسه درباره دستمزد و همچنین تشکلات مسائلی مطرح شد و مسئولان کانون‌های مختلف دغدغه‌ها و مطالب خود را بیان کردند و در مجموع این نشست‌های سالانه فرصتی برای تبادل آرا است.

وی عنوان کرد: به نظر می‌رسد مواردی که در این جلسات درباره مزد مطرح و بررسی می‌شود در نظر تصمیم‌گیران درباره مزد کارگران تاثیرگذار باشد و از این جهت باید از برگزاری آن استقبال کرد.

محجوب در پایان تاکید کرد: با پرش قیمت‌هایی که به دنبال پرش قیمت ارز صورت گرفته نمی‌توان نظر ثابتی درباره افزایش دستمزد داشت و نظری که امروز می‌توان گفت با نظر هفته‌های گذشته متفاوت است، اما درمجموع با این روند افزایش دستمزد سال آینده باید بیشتر از امسال باشد.

منبع: ایلنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha