صادرات حدود دو هزار دستگاه تارا و دنا به بازار روسیه
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲

ایران خودرو تا پایان امسال حدود دو هزار دستگاه تارا و دنا به بازار روسیه صادر خواهد کرد.

فردای اقتصاد: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم تبیین توانمندی‌های بانوان گروه صنعتی ایران خودرو گفت: چنانچه  ایران خودرو از منظر شاخص‌های کمی و کیفی رشد قابل ملاحظه‌ای کرده و در جایگاهی به مراتب بالاتر از سال قبل قرار گرفته است، بطور قطع  همکاران ما در تحقق آن نقش برجسته‌ای داشته‌اند.

به گزارش ایکوپرس- مهدی خطیبی با بیان این‌که در گروه صنعتی ایران‌خودرو بخش مهمی از اقدامات توسط بانوان در حال انجام است، افزود : این بانوان با توانمندی و انرژی که صرف می کنند، مسوولیت های خود را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: ثبت رکوردهای مختلف در حوزه فعالیت ایران خودرو در بخش های تولید، فروش، تحویل، کیفیت، صادرات، توجه به شرکت های دانش بنیان و… نیز موفق عمل کرده‌ایم و قطعا سهم مهمی از این موفقیت و به سرانجام رساندن آن را مرهون همکاران زن در این مجموعه هستیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در تشریح عملکرد حوزه صادرات و حضور در بازارهای بین المللی، با اشاره به برنامه صادرات ۳۵۰۰ دستگاهی به آذربایجان تصریح کرد: این تعداد که برابر با ۵۰ درصد کل خودروهایی است که طی چند سال اخیر به این کشور صادر شده است.

وی با اشاره به تنوع بخشی به سبد محصولات صادراتی به کشور آذربایجان، خاطرنشان کرد: خودروی دنا به سبد محصولات صادراتی افزوده شده و خودروهای تارا و سورن نیز به صورت مونتاژی به این کشور صادر خواهد شد.

خظیبی با اشاره به افزایش صادرات خودرو به روسیه، افزو. د: در سال جاری، ایران خودرو با ۲۱ شرکت از زیر مجموعه‌های خود در نمایشگاه خودروی مسکو حضور یافت و موفق به کسب توسعه بازار خوبی متعاقب حضور در این نمایشگاه شد. به ویژه در بخش مربوط به قطعات خودروهای سنگین و موتور، ایران‌خودرو می‌تواند به خوبی عمل کرده و حضور موثری در کشور روسیه داشته باشد.

در ابتدای این مراسم که قائم مقام تامین و تولید ایران خودرو نیز حضور داشت، از خطوط تولید و مرکز تحقیقات ایران خودرو و دستاوردها و محصولات جدید، بازدید شد. هم چنین در حاشیه این بازدید، از برخی بانوان تلاشگر در عرصه تولید ایران خودرو تشکر و قدردانی به عمل آمد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha