۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
قیمت پراید ۲۰ میلیون گران شد + قیمت خودروها

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت‌ها از ابتدای هفته تا امروز است.

بررسی نوسانات قیمتی در هفته گذشته در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت‌ها در این بازار است، به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۱۱ آن از ۲۷۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ آن نیز در هفته‌ای که گذشت ۲۰ میلیون تومان گران شده است و به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل۱۵۱ سال ۱۴۰۱ آن نیز در این مدت ۷ میلیون تومان گران شده است و به ۲۴۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو نیز در این مدت گران شدند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ از ۴۸۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است اما خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در این مدت گران نشدند.

خودروهای پژو پارس نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبودند به طوری که پژو پارس مدل ۱۴۰۱ از ۵۲۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای تیبا نیز در این مدت گران شدند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۷۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است.

تیبا صندوقدار مدل ۱۴۰۰ نیز از ابتدای هفته تاکنون ۵ میلیون تومان گران شده است و به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۹۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبودند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۵۵۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۵۵۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده است و ۵۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

گفتنی است که از ابتدای هفته خودروهای رانا و ساینا از معدود خودروهایی بودند که از نوسانات قیمتی در امان بودند.

خودروهای کوییک اما کماکان در هفته گذشته به پیشروی ادامه دادند به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۸۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ نیز از ۲۹۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است.

منبع: خبرآنلاین

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها