این ارگان ۱۸۰۰ میلیارد تومان زکات دریافت کرد
۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۰

مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد گفت: مردم از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان زکات به متولیان زکات در استان‌های مختلف پرداخت کرده‌اند.

مهر: حجت‌الاسلام محمد طه مهری عصر سه‌شنبه در بازدید از یکی از مساجد در حال ساخت در روستای لرینی شهرستان سیروان بیان کرد: استان ایلام در زمینه پرداخت زکات از استان‌های موفق و پیشرو کشور بوده و جمع آوری زکات دام در این استان می‌تواند الگوی موفقی برای دیگر استان‌های کشور باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در استان ایلام از محل زکات دام جمع آوری شده طرح‌های اشتغالزایی گوناگونی اجرا شده است، گفت: اشتغالزایی از محل جمع آوری زکات از بهترین نوع مصارف زکات بوده و برنامه دبیرخانه شورای مرکزی زکات کشور این است که در سال‌های آینده اشتغالزایی و کارآفرینی از محل جمع آوری زکات در کشور توسعه یابد.

لازم به ذکر است در روز نخست سفر معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور و مدیرکل امور اجرایی زکات به استان ایلام از چند طرح اشتغالزایی دامداری در شهرستان سیروان که از محل جمع آوری زکات اجرا شده‌اند، بازدید و یک واحد مسکونی مددجویی نیز در روستای لرینی سیروان که با هزینه ۴۰۰ میلیون تومان و مشارکت خیرین ساخته شده است افتتاح و واگذار شد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha