قبض‌های نجومی صدای مجلس را هم بلند کرد
۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ از صدور قبض های چند صد هزار تومانی و میلیونی گاز با توجه به شرایطی که مردم با مشکلات متعدد مواجه هستند گلایه کرد.

 ایسنا: فتح الله توسلی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه (۵بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه در شرایطی که مردم با این مشکلات متعدد مواجه هستند شاهد ارسال قبض های گاز چند صد هزار تومانی و چند میلیونی برای مردم هستیم؛ ۱۰ ماه از سال جاری گذشته و سازمان برنامه حدود ۱۰ درصد از تخصیص منابع را انجام داده است. مجلس هزاران میلیارد تومان برای توسعه روستاها در بودجه سال جاری تصویب کرد که تا کنون اختصاص نیافته و ما شرمنده مردم محروم هستیم، لذا به برخی از وزارتخانه ها هشدار می دهم که به خاطر سوال از وزیر از مردم انتقام نگیرند. رئیس مجلس و هیات رئیسه با اعلام وصول استیضاح ها و سوالات بعد از ماه ها اجازه دهند مجلس وظیفه نظارتی خود را انجام دهد. حضور برخی مسئولان که توانایی اداره زیرمجموعه خود ندارند را ظلم به مردم است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ خواستار افزودن یک نماینده دیگر در حوزه انتخابیه اش شد و تاکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی و صمت موضوع صادرات محصولات کشاورزی را به نحوی مدیریت کنند که ضمن تامین نیازهای مردم در داخل با قیمت مناسب کشاورزان و سیب زمینی کاران حوزه انتخابیه آسیب نبینند.

توسلی در پایان گفت: استفاده از مازوت در نیروگاه شهید مفتح به بدترین شکل ممکن ادامه دارد و مردم نادیده گرفته می شوند، لذا از مسئولان وزارت نیرو می خواهم در اسرع وقت تصمیم گیری کنند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha