۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
روحانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به چه کسی کنایه زد؟

روحانی گفت: انقلاب به هیچ گروه و جناحی تعلق ندارد، متعلق به آحاد مردم است و با اتحاد و انسجام و احترام به افکار گوناگون و شنیدن صدای مردم بقای انقلاب تضمین می‌شود. نگذاریم اقلیتی قدرت‌طلب اکثریت را کنار بزنند که آن روز پایان انقلاب خواهد بود.

ایسنا: رئیس‌جمهور سابق ایران تاکید کرد که نگذاریم اقلیتی قدرت‌طلب اکثریت را کنار بزنند که آن روز پایان انقلاب خواهد بود.

 حسن روحانی، رئیس‌جمهور سابق ایران، دقایقی پیش به جمع باشکوه راهپیمایان ۲۲ بهمن در تهران پیوست و همراه با مردم در جشن چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد.

روحانی در حاشیه حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن درجمع خبرنگاران حاضر در مسیر میدان آزادی، انقلاب اسلامی را خواست مردم ایران و متعلق به همه آن‌ها دانست و اظهارکرد: دشمنان مردم ایران روزی سودای این را داشتند که انقلاب چهل‌سالگی خود را نمی‌بیند، اما این توهم با مقاومت و ایستادگی، وحدت و انسجام ملت تبدیل به خیالی باطل شد.

رئیس‌جمهور سابق کشورمان افزود: مردم خود صاحب و حافظ انقلابی هستند که استقلال و آزادی را در جمهوری اسلامی می‌بیند. بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی، پایگاه مردمی آن و بزرگترین ثمره جمهوری اسلامی، حضور و مشارکت آحاد ملت در صحنه تصمیم‌گیری و تعیین سرنوشت خود است.

او با اشاره به اینکه امام خمینی، انقلاب اسلامی را با انتخابات تکمیل کرد، افزود: استواری امروز نظام اسلامی نتیجه راهبری مقام معظم رهبری با تقویت جمهوریت و اسلامیت است که پشتیبان رای و نظر مردم است.

روحانی تاکید کرد: انقلاب به هیچ گروه و جناحی تعلق ندارد، متعلق به آحاد مردم است و با اتحاد و انسجام و احترام به افکار گوناگون و شنیدن صدای مردم بقای انقلاب تضمین می‌شود. نگذاریم اقلیتی قدرت‌طلب اکثریت را کنار بزنند که آن روز پایان انقلاب خواهد بود.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 13
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
  تو چرا محاکمه نشدی !!!!!؟
 • IR ۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
  حق الناس ۴۰ میلوین بورسی را نابود کردی حالا دم از انقلاب میزنی جایت در قعر جهنم است
 • هوشمند IR ۱۶:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
  دیده کسی به او محل نمی کنه آمده دنبال حق خواهی به نام انقلاب
 • حسن IR ۱۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲
  ما از بیکاری وبی پولی زجر میکشیم 35 ساله چکار کردید

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها