۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۷
مرحله دوم هوشمندسازی یارانه نان در این شهر کلید خورد

۲۴ بهمن ماه در جلسه هماهنگی آغاز مرحله دوم هوشمندسازی یارانه نان که با حضور متصدیان واحدهای نانوایی شهرستان رشت برگزار شد

ایسنا: فرماندار رشت با اشاره به آغاز مرحله دوم هوشمند سازی یارانه نان گفت: با هوشمندسازی در اختصاص یارانه نان و ملاک قرار دادن دستگاه پوز نانوایی ها در گزارش عملکرد پخت و فروش واحدهای خبازی، نانوا معادل نانی که عرضه می‌کند؛ آرد دریافت خواهد کرد.

حمیدرضا امام پناهی امروز، ۲۴ بهمن ماه در جلسه هماهنگی آغاز مرحله دوم هوشمندسازی یارانه نان که با حضور متصدیان واحدهای نانوایی شهرستان رشت برگزار شد؛ ضمن تشکر از حماسه حضور مردم شهرستان در راهپیمایی دشمن‌شکن بیست و دوم بهمن ماه، درباره ضرورت تشکیل نشست مشترک با نانوایان، اظهار کرد: با توجه به اهمیت اجرای موفق طرح نانینو و با آغاز مرحله دوم آن در استان گیلان و شهرستان رشت، ضروری بود تا با گفتگوی بی واسطه با متصدیان واحدهای خبازی، استماع نقطه‌نظرات پیشنهادی، توضیح چگونگی اجرا و همفکری جمعی؛ در راستای اجرای بدون نقض طرح گام برداریم.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه طرح هوشمندسازی یارانه نان ملی بوده و به تدریج در تمام کشور به اجرا گذاشته خواهد شد، گفت: با اجرای مرحله دوم نانینو، ضمن شفاف‌سازی در پخت و عرضه و همچنین حفظ حقوق متقابل تولید کننده و مصرف کننده نان؛ از یارانه اختصاص یافته، بهینه و درست استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم هوشمند سازی یارانه نان، افزود: با هوشمندسازی در اختصاص یارانه نان و ملاک قرار دادن دستگاه پوز نانوایی ها در گزارش عملکرد پخت و فروش واحدهای خبازی، نانوا معادل نانی که عرضه می‌کند؛ آرد دریافت خواهد کرد.

امام پناهی خاطرنشان کرد: دولت با هدف جبران افزایش هزینه نانوایی ها مانند دستمزد، بیمه، اجاره محل و هزینه‌های حمل و نقل، مشوق پرداختی به نانوایی ها را از ۱۵ درصد به ۳۰ درصد و بر اساس تعداد قرص های نان فروخته شده در پایان روز کاری افزایش داده است.

وی رضایت مردم از کیفیت و استفاده صحیح از یارانه نان را دو اولویت مهم در طرح هوشمند سازی ذکر کرد و افزود: تراکنش متعارف و موافق با تولید نان، نظر مردم درباره عملکرد واحدها و نظر بازرسان دستگاه‌های متولی، سه مولفه ارزشیابی واحدهای خبازی خواهد بود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها