چگونه خود را به اتحاد متعهد کنیم؟
۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹

فردای اقتصاد: تبدیل شدن به یک متحد همکاران به حاشیه رانده شده، مستلزم تلاش مداوم است، اما می‌توانید برخی تغییرات رفتاری ساده را برای تبدیل شدن به یک همکار که متحد افراد بیشتری است، اعمال کنید. نشریه هاروارد بیزینس ری‌ویو پیشنهاد کرده است برای این منظور با این اقدامات کوچک شروع کنید تا زمانی که به عادت تبدیل شوند، و خودکار عمل کنند.

  • مشارکت دیگران را برجسته کنید. یک همکار بسیار شایسته را شناسایی کنید که ممکن است افق دید کافی نداشته باشد و با قدردانی عمومی از مشارکت او و تشویقش به صحبت و حضور در جلسات، دستاوردهای او را برجسته کنید.
  • هنگام سخن گفتن ضمیر مربوط به مخاطبان خود را درست بیان کنید و از زبان جنسیت‌زده استفاده نکنید. گنجاندن ضمایر شما هنگام معرفی خود، اقدام کوچکی در راستای اتحاد با افراد در اقلیت مانده است و این عمل را برای سایر همکاران شما عادی می‌کند. همینطور استفاده از زبان غیرجنسیتی برای خطاب به گروه‌ها (مثلاً "افراد" به جای "آقایان").
  • دایره لغات خود را ارزیابی کنید. بسیاری از کلمات عامیانه رایج دارای معانی یا منشأ پنهان هستند و باید از آنها اجتناب شود. برای شناسایی و اجتناب از این زبان منسوخ که می‌تواند ناخواسته دیگران را بیگانه کند یا حاوی توهینی به آن‌ها باشد، تلاش کنید.
  • با همکاران خود جشن بگیرید. تعطیلات فرهنگی یا مذهبی را که همکارانتان جشن می‌گیرند (حتی اگر خودتان آن‌ها را جشن نمی‌گیرید) و همچنین ماه‌هایی را که جوامع خاصی آن را جشن می‌گیرند، تایید کنید.
  • کنجکاو باشید و با برنامه‌ریزی برای صرف ناهار یا قهوه با افرادی که با آنها کار می‌کنید - به خصوص اگر سابقه شان با شما متفاوت است، با آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

منبع: HBR

نویسنده: نیکیتا و گریس لوردن

مترجم: شادی آذری حمیدیان

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار