فسخ یک طرفه قرارداد ستاره استقلال تایید شد
۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰

مسئول نقل‌وانتقالات فوتبال ایران گفت: باشگاه استقلال در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات قرارداد ارسلان مطهری را یک طرفه فسخ کرده است.

محمدرضا کسرایی درباره وضعیت قرارداد ارسلان مطهری از سوی باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات از طریق سیستم اتوماسیون اداری نامه‌ای ارسال و درخواست خارج کردن نام این بازیکن از لیست تیم را کرد. قانون در این باره سکوت کرده و طبق آیین‌نامه نقل‌وانتقالات، کمیته وضعیت و کمیته تدوین مقررات در این باره تصمیم می‌گیریم.

وی در مورد اینکه منظورش از سکوت در قانون یعنی فسخ قرارداد یک طرفه بازیکن از سوی باشگاه قبل از پایان نقل‌وانتقالات است، گفت: بله، ما نمی‌توانستیم مطالبی که باشگاه استقلال برای فسخ قرارداد بازیکن (مطهری) گفته بود را اعلام نظر کنیم. اگر مسئولان استقلال اعلام کنند، بهتر است. نکاتی که باشگاه استقلال اعلام کرده بود برای ما روشن نبود و حتماً نیازمند استعلام کمیته وضعیت و تدوین مقررات بودیم. وقتی سکوتی وجود دارد باید از کمیته وضعیت و تدوین مقررات کمک بگیریم.

مسئول نقل‌وانتقالات لیگ در خصوص اینکه بازیکنی که تا قبل از 30 مردادماه قراردادش را فسخ کرده باشد، به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند راهی تیم دیگری شود، گفت: بله اما با یک شرط اساسی که باشگاه‌ها جای خالی در لیست خود داشته باشند.

کسرایی در پاسخ به این سؤال که آیا نام سیاوش یزدانی در لیست استقلال وجود دارد یا نه، گفت: یزدانی نامه معافیت از سربازی دارند اما نامش در لیست استقلال نیست. محمدحسین مرادمند با وجود اینکه دو ماه از خدمتش باقی مانده بود، اما توانست طبق قانون قراردادش را با استقلال ثبت کند.

به گزارش تسنیم مجری برنامه فوتبال برتر در بخشی از این برنامه به نقل از کسرایی صحبت‌هایش درباره یزدانی را اصلاح کرد و گفت ایمیل‌های ارسالی از سوی باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد یزدانی انجام شده و نامش در لیست این تیم قرار دارد.

منبع: تسنیم

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha