ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها آغاز شد
۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳

ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی سال ۱۴۰۱ از امروز آغاز شد و تا چهارم شهریور ادامه دارد.

مهلت تمدید شده برای ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی«معدل کل دوره کاردانی» دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۱ از امروز آغاز شد.

 پیرو اطلاعیه مورخ ۲۹ خرداد سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ صرفاً براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی» صورت می‌گیرد، در صورتی که در زمان مقرر  موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند برای پذیرش در این رشته‌ها از روز سه شنبه مورخ اول تا روز جمعه مورخ چهارم شهربورماه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس است، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته‌ها اقدام کنند.

بر این اساس متقاضیانی که قبلاً در پذیرش رشته های بدون آزمون ثبت نام کرده‌اند نیز درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌دیگری نیز اعلام کرده است که به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۴۰۱ صرفاً براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم » صورت می‌گیرد، می رساند در صورتی که در زمان مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند برای پذیرش در این رشته‌ها از روز سه شنبه یکم تا روز جمعه چهارم شهریور به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس است، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً در پذیرش رشته های بدون آزمون ثبت نام نموده‌اند، درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha