درخواست معلمان جامانده از رتبه بندی از رئیس جمهوری
۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱

جمعی از معلمان طرح مهرآفرین وزارت آموزش و پرورش خواستار انجام ترتیبات لازم برای مشمولیت این معلمان در قانون رتبه‌بندی شدند.

جمعی از معلمان طرح مهرآفرین وزارت آموزش و پرورش در کارزاری از رئیس‌جمهور، وزارت آموزش و پروش، رئیس مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار انجام ترتیبات لازم برای مشمولیت این معلمان در قانون رتبه بندی معلمان شدند.

در متن این کارزار آمده:
«به استحضار می‌رساند در سال ۱۳۹۱ و قبل از آن، در طرح مهرآفرین تعداد بی‌شماری معلم جذب آموزش و پرورش شدند که طی این سال‌ها در شغل معلمی خود موفق بوده‌اند اما متأسفانه هنوز تبدیل وضعیت آن‌ها از پیمانی به رسمی انجام نشده است. درحالیکه استخدام نیروهای طرح مهرآفرین مطابق با قوانین بوده است و اینک کە قانون رتبه‌بندی معلمان به صراحت همه معلمان را فارغ از نحوه استخدام، مشمول قانون رتبه‌بندی معلمان می‌داند محروم کردن ۸۰هزار نفر از معلمان مهرآفرین غیرمنطقی است.لذا خواهشمندیم سریعاً معلمان طرح مهرآفرین را به لیست مشمولین رتبه‌بندی و پرداخت علی‌الحساب اضافه فرمایید.»

برچسب‌ها

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

  • نظرات منتشر شده: 2
  • نظرات در صف انتشار: 1
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسین IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
    چرا وزیر آموزش و پرورش اضافه کار وحق التدریس اردیبهشت و خرداد امسال را واریز نمیکند
  • IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
    نمی دانم چرا کارکنان نوسازی مدارس از طرح رتبه بندی بی بهره شدند مگر آموزش اگر فضا مناسب نباشد قابلیت اجرا دارد کسی هست جواب بده