پرسپولیس دست اطرافیان دیاباته را خوانده و این نقشه جدید را طراحی کرد
۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱

باشگاه پرسپولیس برای سرخپوش کردن دیاباته قصد دارد از حربه ای که برای لوکادیا در نظر گرفت، استفاده کند.

در روزهایی که یحیی گل محمدی تاکید داشت تیمش نیاز به مهاجم دارد،نام شیخ دیاباته برای حضور در جمع سرخپوشان مطرح شد.اما بلافاصله گفته شد یحیی گل محمدی با حضور این مهاجم در تیمش موافق نیست و عدم تکذیب این موضوع از سوی باشگاه و سرمربی پرسپولیس باعث شد تا این موضوع در ذهن هواداران تقویت شود که سرمربی تیمشان دیاباته را نمی‌خواهد!

اما بعد از اضافه شدن لوکادیا به پرسپولیس،درویش رسما با حضور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد گل محمدی برای پیوستن دیاباته به این تیم چراغ سبز نشان داده است.همین موضوع باعث شد تا برخی واسطه‌ها دست به کار شوند و رقم واقعی مهاجم پیشین استقلال را بالا ببرند، اتفاقی که در زمان لوکادیا هم افتاد.

همین موضوع باعث شد تا باشگاه پرسپولیس از حربه ای که برای پیوستن مهاجم هلندی به این تیم استفاده کرده بود، مجددا استفاده کند تا بتواند دیاباته را هم با رقم واقعی‌اش سرخپوش کند.

در زمان لوکادیا نیز چند واسطه قصد داشتند رقم این مهاجم را بالا ببرند که باشگاه پرسپولیس نه به صورت رسمی بلکه به صورت اطلاع رسانی از فضای مجازی توسط برخی از نزدیکان باشگاه مدعی شد حضور مهاجم هلندی منتفی شده تا واسطه‌ها دست از سر این بازیکن بردارند و باشگاه به راحتی با او قرارداد امضا کند.

حالا نیز از اطرافیان و نزدیکان باشگاه شنیده می‌شود همان حربه برای دیاباته در نظر گرفته شده و از طریق فضای مجازی اعلام شده حضور این مهاجم در پرسپولیس منتفی است تا دلال‌ها و واسطه‌ها کنار بروند و مذاکرات اصلی و نهایی با خود بازیکن آغاز شود.

منبع: خبرورزشی

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha