۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
یک مقام آمریکایی سرزده به سوریه رفت

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا روز شنبه به صورت سرزده به سوریه سفر کرده و از نیروهای اشغالگر آمریکایی که در شرق سوریه مستقر هستند دیدار کرد.

فارس: «» رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا روز شنبه به صورت سرزده به سوریه سفر کرده و از نیروهای اشغالگر آمریکایی که در شرق سوریه مستقر هستند دیدار کرد.

این سفر در حالی صورتی می‌گیرد که رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا روز جمعه در سرزمین‌های اشغالی با مقامات رژیم صهیونیستی دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، موضوع ایران، محور دیدار رئیس ستاد مشترک ارتش امریکا با مقامات اسرائیلی بوده است.

دفتر «یواو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به نقل از مارک میلی اعلام کرد: «همکاری مداوم در راستای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای ضروری است».

همچنین بر اساس اعلام پنتاگون، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در دیدار با همتای صهیونیستی خود، درباره هماهنگی تلاش‌ها برای مقابله با تهدیداتی که ایران به‌وجود آورده، گفت‌وگو کردند.

مارک میلی درسفر روز گذشته خود تلاش کرد که زمینه را برای سفر هفته آینده «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا به اراضی اشغالی مهیا کند. قرار است لوید آستین چهارشنبه هفته آینده وارد اراضی اشغالی شود.

کانال ۱۳ همچنین به نقل از یک منبع سیاسی صهیونیست اضافه کرد که انتظار می‌رود میلی در این سفر با افرادی غیراسرائیلی دیدار کند. این شبکه صهیونیستی همچنین مدعی شد که این سفر در حالی انجام خواهد شد که روابط کابینه تل‌آویو و دولت آمریکا به علت تلاش تل‌آویو برای مشروعیت‌بخشی به شهرک‌سازی‌ها و اظهارات «بزالل اسموتریچ» وزیر امور مالی رژیم صهیونیستی درباره محو کردن روستای فلسطینی «حواره» تیره و تار شده است.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها