۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
دلیل واقعی تعطیلی مدارس قم چیست؟

مدیرکل آموزش و پرورش قم گفت: با توجه به جشن های نیمه شعبان فعالیت آموزشی تمامی مدارس شهر قم فردا و پس فردا به صورت مجازی و غیر حضوری خواهد بود.

فارس: علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به جشن‌های نیمه شعبان و حضور گسترده زائران و میهمانان در شهر کریمه اهل‌بیت(س)، فعالیت آموزشی تمامی مدارس شهر قم فردا و پس فردا ( 15 و 16 اسفندماه) به صورت مجازی و غیرحضوری خواهد بود.

این در حالی است که تولیت مسجد مقدس جمکران روز جاری در گفت و گو با خبرنگاران گفته بود: جشن نیمه شعبان برای اولین بار از استان قم فراتر رفته و ستاد ملی پشتیبانی از مراسم نیمه شعبان با حضور دستگاه‌های مختلف شکل گرفته تا با حمایت همه دستگاه‌ها حضور میلیونی زائران در مسجد مقدس جمکران تسهیل شود.

رحیمیان حضور زائرین از کشورهای مختلف اسلامی و غیر اسلامی در مسجد مقدس جمکران را چشمگیر توصیف کرد و افزود: در ایام شعبان، مواکب مردمی از سراسر کشور و خارج ایران، در بلوار پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله انواع خدمات فرهنگی و رفاهی به زائران ارائه می دهند.

وی با بیان اینکه تا چند سال قبل فقط در نیمه شعبان جمعیت میلیونی در مسجد مقدس جمکران حضور داشتند، از حضور چشمگیر مردم به ویژه بانوان در سال‌های اخیر در مناسبت هایی مانند سال تحویل و شب‌های قدر خبر داد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha