۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
مجلس به دانشگاه فرهاد دانشجو مشکوک شد

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس دلایل کلید خوردن پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه تربیت مدرس را وجود ابهامات و شبهات در عملکرد ریاست این دانشگاه عنوان کرد.

خانه ملت: سید نظام الدین موسوی با اشاره به تحقیق و تفحص از عملکرد رئیس دانشگاه تربیت مدرس درباره دلایل این اقدام، گفت: بعد از روی کار آمدن تیم جدید مدیریتی در دانشگاه تربیت مدرس به ریاست فرهاد دانشجو، مشکلات زیادی در این دانشگاه گزارش شده که شائبه ناکارآمدی تیم جدید را ایجاد کرده است که بر این اساس رئیس دانشگاه ‌و همچنین وزیر علوم، باید پاسخگوی این مشکلات باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برخی از ابهامات و شبهات درباره مدیریت دانشگاه تربیت مدرس عنوان کرد: نبود برنامه راهبردی برای اداره دانشگاه یکی از ضعف‌های آن است که باعث شده این دانشگاه که مولود انقلاب است مبتنی بر اهداف تاسیسی اداره نشده و از این اهداف فاصله بگیرد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در ادامه موضوع ابهام در انعقاد برخی قراردادها، انتصابات، بورسیه‌ها، جذب‌ها و امتیازها به برخی کارکنان و غیره را از دلایل کلید خوردن تحقیق و تفحص از دانشگاه تربیت مدرس عنوان کرد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها