۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
گشایش‌ دفتر پتروشیمی کارون در پارک فناوری پردیس 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون، ایجاد تعامل از نزدیک برای درک بهتر نیازها و شناخت توانایی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین رفع موانع و مشکلات موجود در برقراری و توسعه ارتباطات با شرکت‌های دانش بنیان را از اهداف و دلایل افتتاح دفتر این پتروشیمی دانش بنیان، در پارک فناوری پردیس عنوان کرد. 

به گزارش روابط‌عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، علیرضا صدیقی زاده در حاشیه مراسم افتتاح و آغاز به کار دفتر پتروشیمی کارون در پارک فن‌آوری پردیس، گفت: اهمیت مباحث اقتصادی و استفاده از تکنولوژی‌های ساخت داخل در بومی‌سازی‌ها باعث شد تا در برنامه‌های توسعه‌ای خود یک طرح را برای برقراری بهتر تعاملات و ارتباط‌گیری با شرکت‌های دانش‌بنیان را پایه‌گذاری کنیم. 

وی افزود: پس از بررسی‌ها متوجه شدیم که درک نیازهای ما از طرف شرکت‌های دانش‌بنیان و دیده‌نشدن صحیح توانایی‌های این شرکت‌ها از طرف ما کار سختی است. بر همین اساس، هدف اول خود را برای حضور در این پارک بر این مبنا قرار دادیم و تصمیم گرفتیم که طی یک موافقت‌نامه با داشتن یک دفتر ثابت در پارک فناوری پردیس این ارتباط را به صورت همیشگی داشته باشیم. 

صدیقی زاده اضافه کرد: هدف دوم شرکت پتروشیمی کارون از حضور ثابت در پارک فناوری پردیس این است تا بتوانیم مشکلات و موانع استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان را با درمیان گذاشتن و استفاده از ارتباطات و توانایی‌های پارک فناوری را برطرف سازیم. از طرف دیگر بخش‌های مختلف مانند تعمیرات، خدمات فنی و نیازمندی‌های خود را بتوانیم با گفت‌وگو از فاصله نزدیک با شرکت‌های دانش‌بنیان درمیان بگذاریم. 

وی در پایان ضمن تاکید بر ارتباط با دانش‌بنیان‌ها برای رفع چالش‌های موجود در بومی‌سازی، شناخت توانایی‌ها در جهت رفع نیازهای شرکت‌های پتروشیمی را امری ضروری دانست و مزیت معافیت‌های مالیاتی را یکی از مزایای حضور در پارک فناوری پردیس برای شرکت پتروشیمی کارون و دیگر شرکت‌های حاضر در این پارک عنوان کرد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha