رونمایی از دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش + فیلم
۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳

فرمانده نیروی زمینی ارتش از رونمایی دستاوردهای جدید این نیرو خبرداد و گفت: دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش صبح امروز (۲۲ فروردین) با دستور فرمانده کل ارتش رونمایی می‌شوند.

فارس: امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز (سه‌شنبه ۲۲ فروردین‌ماه) درباره دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش که قرار است به مناسبت روز ارتش رونمایی شود، گفت: این دستاوردها که تجلی‌گاه اراده رهبر انقلاب مبنی بر خودکفا بودن هستند به سه بخش تقسیم می‌شوند، امروز و تا ساعاتی دیگر با دستور فرمانده کل ارتش رونمایی می‌شوند.

وی افزود: بخش اول، تسلیحات جدید و به‌روز شده منطبق بر لبه فناوری روز دنیا هستند که توسط وزارت دفاع و دانشمندان داخلی تولید شده و قرار است به نیروی زمینی ارتش الحاق شود.

امیر حیدری گفت: بخش دیگر، رونمایی از تسلیحات مخصوصی است که در نیروی زمینی ارتش به کار گرفته خواهند شد. قاطبه این تسلیحات ابداعی بوده و حاصل اندیشه و تراوش فکری دانشمندان نیروی زمینی و مبتنی بر خواست این نیرو طراحی و تولید شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در تشریح ویژگی‌های تسلیحات جدیدی که توسط دانشمندان این نیرو طراحی شده و قرار است به بدنه نزاجا الحاق شود، تصریح کرد: این تسلیحات باید چهار ویژگی داشته باشند که عبارتند از؛ دورزن، نقطه‌زن، هوشمند و دقیق‌زن.

امیر حیدری با اشاره به بخش سوم تسلیحاتی که قرار است به نیروی زمینی ارتش الحاق شود، عنوان کرد: بخش سوم تسلیحاتی هستند که در نیروی زمینی ارتش وجود داشته و ما آنها را به فناوری روز دنیا ارتقاء داده‌ایم. هدف از این کار، دارابودن یک نیروی زمینی اثرگذار در جنگ‌های آینده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، با بیان اینکه با رونمایی از دستاوردهای جدید این نیرو، از یک نیروی جدید و بروز شده رونمایی می‌شود، تصریح کرد: تسلیحات جدید نیروی زمینی ارتش ضمن دارابودن چهار ویژگی مذکور، منطبق با علم و فناوری روز دنیا هستند و به توان رزم نیروی زمینی افزوده خواهد شد، چون تسلیحات ویژه‌ای هستند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار