اعلام آمادگی بانک تجارت برای تولید محصول مشترک با بانک رسالت
۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹

فردای اقتصاد:مدیرعامل بانک تجارت در مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری با بانک قرض الحسنه رسالت بر گسترش همکاریهای طولانی مدت با این بانک، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، تفاهم‌نامه همکاری بانک تجارت و بانک قرض‌الحسنه رسالت با موضوع هم‌افزایی، تقویت و توسعه همکاری‌های دوطرف در مراسمی به امضای l مدیران این دو بانک رسید.

هادی اخلاقی فیض ؛ مدیرعامل بانک تجارت در این مراسم با تاکید بر گسترش همکاری‌های طولانی مدت دو بانک گفت: بانک قرض‌الحسنه رسالت در سیستم بانکی با اهداف مشخص و در شرایط قابل قبولی در حال فعالیت است و بر همین اساس بانک تجارت مصمم است با استفاده از ظرفیت‌های مشترک، همکاری با این را در آینده گسترش دهد.

وی با تاکید بر اینکه در این همکاری باید منافع دو طرف تامین شود، اعتماد را زیرساخت اصلی توسعه و تداوم همکاری‌های مختلف در عرصه اقتصادی و تجاری دانست و اظهارداشت: این تفاهم‌نامه در فضایی همراه با حسن نیت به امضا رسیده و بانک تجارت برای تداوم این همکاری تمام توان خود را به کار خواهد گرفت.

محمدحسین حسین‌زاده؛ مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت هم در این دیدار گفت: بانک تجارت برای همکاری‌های دراز مدت با بانک قرض‌الحسنه رسالت بنا به بسیاری دلایل، قابل اتکا است؛ از گذشته تا همین حالا هم این دو بانک مکمل یکدیگر در عرضه خدمات بانکی بوده‌اند و تفاهم‌نامه امضا شده سبب هم‌افزایی بیشتر در همکاری‌های آتی خواهد شد.

وی افزود: این تعامل منجر به ارائه خدماتی مشترک می‌شود که مورد توجه مردم و نظام بانکی قرار خواهد گرفت. شکی بر این نیست که بر اساس این تفاهم‌نامه، می‌توان با مدل‌های مالی مناسب، همگام با اهداف دولت و برای رفاه مردم گام‌های موثرتری برداشت. بر اساس این تفاهم‌نامه مقرر شد پرداخت وام ازدواج به مشتریان بانک تجارت از سوی بانک قرض‌الحسنه رسالت و ارائه خدمات بانکی به مشتریان این بانک مانند صدور ضمانت‌نامه، گشایش اعتبارات اسنادی و خدمات اعتباری توسط بانک تجارت انجام شود.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha