تاریخ جدید تحویل مسکن مهر اعلام شد
۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵

در حالی قرار بود ۱۰ هزار واحد مسکن مهر اواخر اسفندماه سال گذشته افتتاح شود که معاون وزیر راه از افتتاح و تحویل این واحدها در اردیبهشت ماه خبر داد.

تسنیم: علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با اعلام این‌که شهرهای جدید ۸۰ درصد از تعهدات خود در مسکن مهر را محقق کرده است، اظهار کرد:‌ تکمیل ۱۰ هزار واحد در شهر جدید پردیس به شکل کلید تحویل و کامل، انجام شده  و قرار است در اردیبهشت ماه افتتاح شود.

وی افزود: با تحویل این ۱۰ هزار واحد حدود ۳۰ هزار واحد نیمه‌تمام مسکن مهر در شهرهای جدید می‌ماند که عمده آنها (حدود ۲۰ هزار واحد در شهر جدید پردیس) در حال احداث است.

وی ادامه داد: به دلیل آنکه پروژه‌های مسکن مهر پردیس در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ آغاز شده تلاش خواهیم کرد امسال این واحدها را نیز تکمیل کرده و تحویل متقاضیان بدهیم.

وی توضیح داد: تامین منابع مالی ۲۰ هزار واحد مسکن مهری که از سال ۹۹ و ۱۴۰۰ عملیات اجرایی آنها آغاز شد موضوعی حائز اهمیت است. در تلاشیم با تامین این منابع بتوانیم روند تحویل واحدهای باقیمانده مسکن مهر را به اتمام برسانیم.

طبق اعلام شرکت عمران شهرهای جدید و وزیر راه  وشهرسازی قرار بود ۱۰ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس اواخر ماه گذشته (اسفند ۱۴۰۱) افتتاح شود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار