تایید چند خودروی تجاری  برای عرضه در بورس کالا
۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵

گروه بهمن با قیمت گذاری عادلانه و منصفانه در فروش کالا، همیشه در کنار مصرف کنندگان است.

فردای اقتصاد: بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در حاشیه مراسم افتتاحیه عرضه خودرو در بورس کالا با اشاره بر سرانجام رسیدن این ساز و کار شفاف برای عرضه خودرو گفت: امروز بالاخره بعد از مدت‌ها تلاش خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور در بورس کالا عرضه شد.

 وی افزود: امیدواریم پل ارتباطی خوبی با مصرف کنندگان پیدا کرده باشیم و بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.

مدیر عامل گروه بهمن با یادآوری این نکته که عرضه خودروی B۲C در بورس کالا متداول نیست، تصریح کرد: هرچند فروش خودروهای B۲C در بورس کالا متداول نیست اما شرایط کشور ما ایجاب می‌کند تا این مسیر را طی کنیم.

وی با یادآوری این نکته که بهمن از مدتی پیش خواهان فروش محصولات خود در بازار شفاف بورس کالا بود خاطرنشان کرد: در بهمن پیش از این نیز پیگیر فروش محصولات در بورس کالا بودیم که در لحظه آخر متوقف شد و روش‌هایی که خیلی شفاف نبود ادامه پیدا کرد.

علیمرادلو گفت: گروه بهمن همواره بر اساس قیمت گذاری عادلانه و منصفانه در فروش کالا همیشه در کنار مصرف کنندگان بوده است. امیدواریم بتوانیم محصولات دیگر گروه بهمن را به همین طریق عرضه کنیم و همانطور که پیش از این نیز اعلام شده است چند خودروی تجاری ما نیز برای عرضه در بورس کالا مورد تایید قرار گرفته است.

جمشید ایمانی رییس هیات مدیره گروه بهمن نیزدر حاشیه مراسم افتتاحیه عرضه خودرو در بورس کالا در پاسخ به این سوال که خودروهای عرضه شده در بورس به چه طریق تحویل خریداران خواهد رسید، افزود: تحویل‌ خودروها از طریق نمایندگی‌ها خواهد بود و خدمات پس از فروش مانند گارانتی و وارانتی نیز از طریق نمایندگی‌ها خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا تمام تیراژ تولیدی بهمن از طریق بورس عرضه خواهد شد، تصریح کرد: در مذاکراتی که با بورس داشتیم قرار بر این شد به منظور اقداماتی نظیر بازاریابی و بازارسازی و توسعه بتوانیم از طریق نمایندگی‌ها نیز عرضه کنیم.

رییس هیات مدیره گروه بهمن با تاکید اینکه در روش قرعه‌کشی پول هنگفتی از جیب خودروسازان و مصرف کنندگان واقعی خارج می‌شد و به جیب دلال‌ها می‌رفت، تصریح کرد: در روش قرعه‌کشی بخشی از پولی که مصرف کننده می‌پرداخت به جیب تولید کننده نمی‌رفت اما اکنون در روش عرضه خودرو در بورس کالا قیمت کشف شده پایین‌تر از قیمت بازار آزاد است، از این رو  هم مصرف کننده نفع می‌برد و هم تولید کننده با قیمت بالاتری فروخته است که می‌تواند این درآمد را برای توسعه و افزایش توان مالی خود بکار گیرد.

دو هفته گذشته خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی روی تابلو معاملاتی بورس کالا رفتند و در مجموع با تقاضای ۳ هزار و پانصدی مواجه شدند. در اولین عرضه خودرو دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی با استقبال خوب خریداران واقعی روبرو شد. به همین ترتیب طبق گزارش‌های استخراج شده از سوی سازمان بورس، با شفاف شدن معاملات خودرو، قیمت کشف شده در بورس کالا در خصوص این دو خودرو ۵۰میلیون تومان پایین‌تر از بازار آزاد اعلام شد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha