۲۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۵
قیمت پراید همچنان نجومی است / ریزش پژو و دنا شروع شد + قیمت جدید خودروها

باتوجه به تغییرات قیمت دلار در روزهای اخیر و تصمیمات جدید درباره تغییر قیمت کارخانه‌ای خودروها، روند قیمت خودروها در بازار با تغییرات زیاد مواجه است و قیمت برخی خودروها که افزایش نجومی را تجربه کرده بودند امروز با ریزش ۵ تا ۲۰ میلیون تومانی همراه بود.

فردای اقتصاد: بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از افزایش عجیب قیمت خودروهای پژو است به طوری که در بین این خودروها ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ امروز با ۵ میلیون کاهش به ۶۰۰ میلیون تومان رسید و ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ نیز با ۵ میلیون تومان افزایش به ۶۲۰ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در ۲۴ ساعت گذشته با ۹ میلیون تومان کاهش به ۶۱۵ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ با ۱۱ میلیون تومان کاهش به ۹۶۰ میلیون تومان رسید و پژو ۲۰۷ MC مدل ۱۴۰۱ با ریزش ۱۷ میلیون تومانی به قیمت ۹۲۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما مدل ۱۴۰۱ به یک میلیارد و ۱۰۵ میلیون تومان رسید و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما مدل ۱۴۰۲ به یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ با ۵ میلیون تومان ریزش به ۸۱۳ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۱ آن نیز با ۸ میلیون تومان ریزش به ۷۸۴ میلیون تومان رسید.

پژو پارس LX TU5 مدل ۱۴۰۲ امروز با ۳ میلیون تومان ریزش به ۷۵۷ میلیون تومان رسید و پژو پارس TU5 LX مدل ۱۴۰۱ نیز با ریزش ۲ میلیون تومانی به ۷۱۵ میلیون تومان رسید.

پراید و تیبا همچنان نجومی

در بین خودروهای پراید، مدل ۱۱۱ آن امروز با کاهش یک میلیون تومانی با قیمت ۳۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد و مدل ۱۳۱ آن نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

پراید ۱۵۱ نیز کاهش قیمت داشت به طوری که مدل ۱۴۰۱ آن با ۵ میلیون تومان کاهش به ۳۰۶ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۲ این خودرو نیز با ۲ میلیون تومان کاهش به ۳۲۰ میلیون تومان رسید.

خودروی تیبا نیز پس افزایش عجیب و غریبی که در روزهای گذشته داشت اما امروز تیبا صندوق‌دار SX مدل ۱۴۰۱ با کاهش ۵ میلیون تومانی به ۴۰۰ میلیون تومان و تیبا هاچبک EX مدل ۱۴۰۱ نیز با کاهش ۳ میلیون تومانی به ۴۰۳ میلیون تومان رسیده‌ است.

کوییک اتوماتیک همچنان بالای نیم میلیارد

خودروی کوییک دنده‌ای معمولی مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر با قیمت ۴۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و کوییک دنده‌ای معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز با کاهش ۸ میلیون تومانی به ۳۹۵ میلیون تومان رسید.

خودروی کوییک اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر با همان قیمت ۵۱۹ میلیون تومان عرضه می‌شود و مدل ۱۴۰۱ آن نیز با کاهش ۶ میلیون تومانی به ۴۹۵ میلیون تومان رسید.

کاهش قیمت خودروی دنا و سمند

دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ امروز با ۱۰ میلیون تومان کاهش به یک میلیارد تومان رسید و مدل ۱۴۰۲ آن نیز بدون تغییر با همان قیمت یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

در بین خودروهای سمند نیز تغییر محسوسی را شاهد نبودیم به‌طوری که قیمت سمند LX EF7 مدل ۱۴۰۱ با کاهش ۱۴ میلیون تومانی به ۶۳۵ میلیون تومان رسید.

منبع: قیمت‌ها دیوار

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار