۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲
موضوع حجاب به سپاه سپرده شد؟ + جزییات مهم

دادستان اصفهان از انعقاد تفاهمنامه سه جانبه فیمابین دادگستری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد امربه معروف ونهی از منکر برای مبارزه با هنجار شکنان کشف حجاب خبر داد.

اعتمادآنلاین: موسویان دادستان اصفهان در مراسم تجلیل از آمران به معروف و ناهیان از منکر مجمع ایام نوروز و ماه مبارک رمضان که با حضور دکتر جواد استکی رئیس مجمع استان، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان استان، سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان برگزار شد با اشاره به اینکه آحاد مردم و مسئولان برای امر به معروف و نهی از منکر مسئولیت دارند گفت: مطالبه مردم مومن و متدین اصفهان مبارزه جدی با بدحجابی و کشف حجاب در جامعه است چرا که این امر بنیان خانواده‌ها را هدف قرار داده است.

به گزارش صداوسیما، وی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای خدمات دهی به هنجارشکنان کشف حجاب باید پاسخگو باشند چرا که این کار ترک فعل محسوب می‌شود و تا بحال هم در این خصوص برخوردهایی با برخی مدیران متخلف صورت گرفته و برای آنها پرونده قضائی تشکیل شده است.

دادستان اصفهان به انعقاد تفاهمنامه سه جانبه فیمابین دادگستری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان اشاره کرد و گفت: بر اساس این تفاهمنامه تیم‌های برخورد با هنجار شکنان کشف حجاب در اماکن عمومی تشکیل می‌شود.

موسویان افزود: واحدهای صنفی هم که شئونات اسلامی را رعایت نکنند، چه متصدیان کشف حجاب کنند و چه خدمات به کشف حجاب‌کننده بدهند برخوردی جدی خواهد شد.

سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان هم در ابتدای این همایش با اشاره به ابلاغ جدید فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر حضور پر رنگ‌تر نیروهای فراجا برای مقابله با ناهنجاری‌ها گفت: مصمم و قوی‌تر در میدان حضور داریم و از همه گروه‌های مردمی، بسیج و آحاد مردم میخواهیم با توجه به وضعیت موجود به صورت گروهی در خصوص مبارزه با هنجار شکنی‌ها در جامعه ما را یاری کنند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها