۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۵
آینده رمزارزها به کدام سو می‌رود؟

نیاز اقتصادی دنیا را در آینده به سمت رمزارزها هدایت خواهد کرد. مردم در تمام دنیا به دنبال سیستم مالی مستقل از سلطه دولت‌ها هستند، دولت‌ها نیز در تلاش برای استقلال مالی در برابر ابر قدرت‌های اقتصادی، لذا سیستم مالی فرا مرزی و غیرمتمرکز می‌تواند آنها را در دستیابی به این هدف یاری رساند.

فردای اقتصاد: امیرحسین مردانی مدیرعامل صرافی رمزارز بیت پین در مصاحبه با فردای اقتصاد در مورد وضعیت صرافی‌های ایرانی گفت، بازار کریپتوکارنسی بازار پرریسکی است که بارها ریزش‌هاس سنگین و شدید را تجربه کرده است.

مردانی گفت: در طی سیکل‌های این بازار، کسب وکارهای زیادی از بین رفتند. از بین رفتن بسیاری از این مشاغل تنها به دلیل ریزش بازار نبوده بلکه مواردی مانند عدم وجود مدیریت ریسک نقش مهمی در ورشکستگی آنها داشته است.

به گفته این فعال بازار رمزارزها  در دوران صعودی سال ۲۰۲۱ به دلیل بازدهی چشم‌گیر رمزارزها افراد زیادی به این بازار مایل شدند. بسیاری از صرافی‌ها به دلیل پیش بینی ادامه روند صعودی، وارد این عرصه شده، اما با ریزش بازار دچار مشکلات مختلف شدند.

به عقیده این فعال حوزه کریپتوکارنسی، با وجود تمام مسایل گفته شده کریپتوکارنسی در ایران دارای محبوبیت است و طرفداران خاص خود را دارد. نیاز اقتصادی دنیا را در آینده به این سمت هدایت خواهد کرد. مردم در تمام دنیا به دنبال سیستم مالی مستقل از سلطه دولت‌ها هستند، دولت‌ها نیز در تلاش برای استقلال مالی در برابر ابر قدرت‌های اقتصادی هستند. لذا سیستم مالی فرا مرزی و غیرمتمرکز می‌تواند آنها را در دستیابی به این هدف یاری رساند. به نظر می‌رسد بیت کوین و به طور کلی رمزارزها می‌توانند از پس این رسالت برآیند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 4
  • ابراهیم اسلامی IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۵
    با درود و سپاس

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار