طرح نسخه الکترونیک شکست خورد؟
۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۴

وزیر بهداشت: دستور دادیم نسخه‌های کاغذی را بپذیرند/ پرونده الکترونیک سلامت در سراسر کشور عملیاتی می‌شود

شفقنا: وزیر بهداشت گفت: چنانچه به دلیل قطع یا کندی اینترنت یا سایر مشکلات احتمالی، ارسال یا دریافت نسخه الکترونیکی دچار اختلال شود، دستور دادیم که نسخه‌های کاغذی نیز مورد پذیرش قرار گیرد.

دکتر بهرام عین اللهی در گفت‌وگو با شفقنا، درباره پرونده الکترونیک سلامت، اظهارکرد: پس از اینکه راه‌اندازی نسخه الکترونیک به سرانجام مثبتی رسید، درحال‌حاضر در مرحله پرونده الکترونیک سلامت هستیم.

وی افزود: سال گذشته نظام ارجاع را در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و روستاها شروع کردیم و به اتمام رساندیم. از اول اردیبهشت ماه امسال برنامه ما این است که نظام ارجاع را در کل کشور عملیاتی کنیم.

آقای عین اللهی تأکید کرد که پرونده الکترونیک اقدام بسیار خوبی است که در سراسر کشور عملیاتی خواهد شد.

وی درباره نسخه‌های الکترونیکی نیز گفت: نسخه الکترونیکی در شروع کار دولت ۱۰ درصد بود و امروز به بالای ۹۰ درصد رسیده است. علت این استقبال گسترده هم این بود که در طرح دارویار افراد باید نسخه الکترونیک می‌گرفتند تا بتوانند از تخفیف‌های دارویی برخوردار شوند.

آقای عین اللهی عنوان کرد: چنانچه به دلیل قطع یا کندی اینترنت یا سایر مشکلات احتمالی، ارسال یا دریافت نسخه الکترونیکی دچار اختلال شود، دستور دادیم که نسخه‌های کاغذی مورد پذیرش قرار گیرد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار