آخرین قیمت جوجه یک روزه اعلام شد + جزییات
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: قیمت واقعی جوجه یک روزه از ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان تا ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان براساس نژاد (سویه)، جنس و سن جوجه متفاوت است و این قیمت در جوجه جوان و کمی مسن در نوسان است که در اختیار اتحادیه مرکزی قرار می‌گیرد.

فارس: محمدرضا صدیق‌پور، درخصوص واگذاری مسئولیت تنظیم بازار و برنامه‌ریزی تولید به تشکل‌ها اشاره کرد و گفت: واگذاری اختیارات تنظیم بازار و تولید به اتحادیه‌ها اقدامی بزرگ و شایسته تقدیر است. امیدواریم در بحث تخصصی کار ما که همان جوجه یک‌روزه هست، همکاری و ارتباط تنگاتنگی با تشکل‌ها در بحث تولید ایجاد شود.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه با بیان این که همکاری با تشکل‌ها پیش نیاز تامین گوشت مرغ مورد نیاز کشور است، گفت: در نظر داریم، جوجه یک روزه را با قیمت مصوبی که طی جلسات کارشناسی تعیین شده است در اختیار واحدهای تولیدکننده مرغ گوشتی قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: قیمت واقعی جوجه یک روزه از ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان تا ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان براساس نژاد (سویه)، جنس و سن جوجه متفاوت است و این قیمت در جوجه جوان و کمی مسن در نوسان است که در اختیار اتحادیه مرکزی قرار می‌گیرد.

به گفته وی، متقاضیان در استان‌ها براساس جوجه‌های مورد نیاز به اتحادیه مرکزی درخواست می‌دهند و ما نیز در این خصوص همکاری لازم را خواهیم داشت تا با در اختیار قرار دادن جوجه با قیمت ثابتی که طی یکسال مد نظر است، در خدمت تولیدکنندگان و امنیت غذایی جامعه باشیم.

صدیق‌پور تصریح کرد: هیچگونه مشکلی در ارتباط با تامین جوجه یک روزه مورد نیاز کشور طی ماه‌های آینده نداریم و با تمام توان در خدمت تولیدکنندگان مرغ گوشتی هستیم.

پایان پیام/

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار