۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹
خرید جدید پرسپولیس جایگزین کدام بازیکن می‌شود؟

آمادگی و تجربه بالای پورعلی‌گنجی در تمرینات، گل محمدی را مجاب کرده به ترکیب خط دفاعی تیمش دست بزند تا پورعلی‌گنجی آماده در تمرینات را وارد ترکیب اصلی پرسپولیس کند.

مرتضی پورعلی‌گنجی خرید جدید پرسپولیس این هفته می‌تواند بدون مشکل مقابل صنعت نفت آبادان به میدان برود. حال سوال این است که این بازیکن قرار است جانشین کدام بازیکن پرسپولیس شود؟

پرسپولیس در سه هفته ابتدایی لیگ توانست دروازه خود را بسته نگه دارد و از نظر کار دفاعی عملکرد مناسبی داشته باشد بنابراین دست زدن به ترکیب دفاعی تیم کار بسیار سخت و دارای ریسک بالا خواهد بود، اما آمادگی و تجربه بالای پورعلی‌گنجی در تمرینات، گل محمدی را مجاب کرده به ترکیب خط دفاعی تیمش دست بزند تا پورعلی‌گنجی آماده در تمرینات را وارد ترکیب اصلی پرسپولیس کند.

تا امروز از نوع تمرینات تیم اینطور می‌توان برداشت کرد که زوج خط دفاعی پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان پورعلی‌گنجی و گولسیانی خواهند بود و سمت چپ خط دفاع علی نعمتی و در سمت راست دانیال اسماعیلی‌فر زوج خط دفاعی پرسپولیس را همراهی خواهند کرد. هرچند که تا روز مسابقه امکان دارد این ترکیب تغییر کند، ولی در حال حاضر این ۴ بازیکن خط دفاعی سرخپوشان را تشکیل خواهند داد.

منبع: خبر ورزشی

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها