۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
پیربکران به سوی چند محصولی شدن گام بردارد

معاون بهره‌برداری و اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی گفت: طرح‌های توسعه‌ای در مجتمع پیربکران باید به درستی اجرا شده و این مجتمع از تک محصولی شدن خارج شود.

به گزارش فردای اقتصاد و به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو، ابوطالب اشکوری معاون بهره برداری و اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیران مجتمع پیربکران تصریح کرد: در طرح‌های توسعه‌ای مجتمع پیربکران، به دلیل عدم امکان طرح توسعه‌ای تولید کاغذ، طرح‌های جدید تولید پودر میکرونیزه و همچنین تولید آسفالت و بتن از محصولات ریزدانه در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم این دو طرح تا پایان سال اجرایی شود.

وی ادامه داد: طی چند سال گذشته تعداد نیروهای شاغل در مجتمع از ۳۰ نفر به ۱۳۰ نفر رسیده که خود رشد قابل توجهی است و این افزایش نیروها، امکان پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای مجتمع را بیش از پیش در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

معاون بهره برداری و اکتشاف شرکت ایمپاسکو افزود: امید است پرسنل مجتمع، در همکاری لازم با راهبر و تحت مدیریت آقای بنیات پور، توسعه سریع‌تر مجتمع و اجرای طرح‌های توسعه‌ای را رقم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: پاسخگویی به مطالبات پرسنل و اقناع نیروهای شاغل در مجتمع که به عنوان سرمایه‌های شرکت شناخته می‌شوند، از مهمترین مسائلی است که باید در سطوح مدیریتی مدنظر قرار گیرد.

مراسم تودیع حمید منتظری مدیر پیشین مجتمع پیربکران و تودیع مهران بنیات پور در مجتمع پیربکران با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برگزار شد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار