۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۴
درآمد دلاری خانواده بایدن از چین؟

خانواده بایدن به دریافت میلیون‌ها دلار از چین متهم شدند

 ایسنا، به نقل از روسیا الیوم: رئیس کمیته نظارت در مجلس نمایندگان آمریکا تصریح کرد که خانواده جو بایدن میلیون‌ها دلار از چین دریافت کردند.

"جیمز کومر"، رئیس کمیته نظارت در مجلس نمایندگان آمریکا امروز چهارشنبه در کنفرانسی خبری اظهار کرد که تحقیقات کنگره آمریکا حکایت از این داشت که خانواده جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا بیش از ۱۰ میلیون دلار از منابع خارجی از جمله از جانب چین دریافت کردند که این اقدامی غیرقانونی است. بایدن از سمت خود به عنوان معاون رئیس‌جمهوری به منظور دریافت اموال غیرقانونی بهره‌برداری کرد.

کومر عنوان کرد که این اتهام به زمانی برمی‌گردد که بایدن پست معاون باراک اوباما، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا را برعهده داشت.

کومر خاطرنشان کرد: بایدن به جای آنکه با مردم آمریکا صادق باشد، از زمان انتخابات ۲۰۲۰ تا امروز ادعا کرد که خانواده‌اش هیچ اموالی از سوی چین دریافت نکرده است که این دروغ بزرگی است که همچنان تا به امروز ادامه دارد. خانواده او میلیون‌ها دلار از چین دریافت کرد و باورش دشوار است که او به عنوان رئیس‌جمهوری از این امر اطلاعی نداشته باشد.

این مقام آمریکایی گفت که تحقیقات همچنین حکایت از روابط خانواده بایدن با شرکت‌هایی که مبالغ بسیاری را از خارج دریافت کردند، دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها