۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰
این محله تهران وارد بورس شد؟/ آغاز خرید متری مسکن!

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به فروش متری مسکن در بورس گفت: اولین پروژه‌ای که داریم در نواب-هلال‌احمر قرار دارد. به طوری که اگر فرد خریدار خواست سهم خود را بفروشد، در آخر پروژه به قیمت روز می‌فروشد.

خبرگزاری شهر: مهدی هدایت، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در تماس تلفنی در خصوص طرح فروش متری مسکن در بورس کالا به تهران۲۰ گفت: ما یک منابع خرد نقدینگی در کشورمان داریم که ‌شهرداری در جهت تولید مسکن و امیدوار کردن مردم اقدام به فروش متری مسکن که همان اوراق موازی سلف اسلامی است، می‌کند. 

هدایت افزود: اقدامات اولیه انجام شده و هم اکنون در هیات مدیره بورس کشور قرار دارد. در روزهای آینده این مصوبه به ما تحویل داده می شود که به محض گرفتن مصوبه فاز عملیاتی آغاز می‌شود. هدف این است که مردم حتی در حد یک متر مسکن خریداری کنند. شهروندان می‌توانند خرید خودشان را به یک واحد برسانند و در غیر این صورت سهم خود زا به قیمت روز در بازار بفروشند. 

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: ما اولین پروژه‌ای که داریم در محدوده نواب - هلال احمر قرار دارد. اگر نهایتا فرد خریدار خواست بفروشد، در آخر پروژه به قیمت روز می‌فروشد. قیمت پایه را کارشناس بورس مشخص می‌کند. هدف این است که ما منابع خرد مردم را به سمت مسکن بیاوریم. ما مسکن لوکس نمی‌خواهیم بلکه می‌خواهیم دهک‌های پایین را صاحب خانه کنیم. 

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها