۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
رئیسی دریا را به این شهر کویری می‌رساند

معاون اجرایی رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت با قدرت پروژه انتقال آب به استان یزد را اجرایی خواهد کرد.

ایسنا: محسن منصوری در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یزد اظهار داشت: دولت سیزدهم کشور را در شرایط سختی تحویل گرفت اما با اقدامات صورت گرفته و فرهنگ کار و خدمت شبانه روزی در سطوح‌های مختلف مدیریتی، توانست گره‌های بزرگی را باز کند.

وی با اشاره به اینکه دولت در شرایطی تحویل گرفته شد که ۴۸۰ همت ناترازی وجود داشت، گفت: خوشبختانه متوسط رشد اقتصادی کشور در دو سال متوالی به صورت میانگین به ۴ درصد رسید و این در حالی است که رشد اقتصادی در ۵ سال آخر دولت گذشته، نزدیک به صفر بوده است.

وی با اشاره به دیگر موفقیت‌های دولت در زمینه شاخص های اقتصادی گفت: نرخ رشد نقدینگی در کشور در سال گذاشته، ۹ درصد کاهش یافته است.

معاون اجرایی ریاست جمهوری با بیان اینکه معیشت مردم را به تحریم‌ها گره نزدیم افزود: در حال حاضر، خوشبختانه روزانه ۱.۴ میلیون بشکه نفت صادرات داریم.

منصوری بیان کرد: همچنین در حوزه صنعت خودرو، تولید خودرو در کشور را از ۹۰۰ هزار به ۱.۴ میلیون خودرو رساندیم.

وی عنوان کرد: دولت سیزدهم اهتمام ویژه‌ای به زندگی مردم و نسل جوان دارد و توانست در سال‌های ابتدایی روی کار آمدن عملیات اجرایی یک میلیون و ۲۵۰ هزار واحد مسکن را در کشور آغاز کند.

وی عنوان کرد: بخش مهمی از تعهدات دولت و تعهدات سفرهای استانی در حال اجرایی شدن است.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور تصریح کرد: در استان یزد بیش از ۴ هزار میلیارد تومان (چهار همت) تامین منابع شده است تا در امر در کامل شدن تعهدات اقدامات لازم انجام گیرد.

منصوری با اعلام اینکه معادل بودجه ۳۰ سال کشور، پروژه نیمه‌تمام وجود دارد خاطرنشان کرد: عزم دولت بر اتمام این پروژه‌ها است.

وی عنوان کرد: ۲۷۰ همت نیز به عنوان اعتبار تملک دارایی‌ها طی دو سال گذشته به منظور تکمیل پروژه‌های عمرانی پرداخت شده است.

 منصوری با تأکید بر اینکه بهره گیری از ظرفیت مولدسازی برای افزایش منابع، در دستور کار قرار گیرد، گفت: خوشبختانه استاندار یزد با تدبیر و مدیریت خود، مسائل بزرگی را در استان پیگیری کرده‌اند.

وی با اشاره به اجرای پروژه انتقال آب به استان یزد گفت: این پروژه در مراسمی با حضور رییس جمهور آغاز شده و با قدرت دنبال خواهد شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دولت معتقد است این تعهد از تعهدهای با اولویت بالا است و شعار صادق الوعد بودن از مهمترین کلید واژه های دولت است.

منصوری تأکید کرد: پروژه انتقال آب به استان یزد با جدیت و قدرت اجرایی خواهد شد و معتقد و مومن به انتقال آب به استان هستیم.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار