ساعت کاری دفاتر پلیس +۱۰ تغییر کرد
۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷

مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی نحوه خدمات رسانی دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی (پلیس+۱۰) از افزایش ساعت کاری این دفاتر خبر داد و گفت: با توجه به پیش رو بودن ایام اربعین، این دفاتر تا ساعت ۱۸ خدمات ارائه می دهند.

افزایش ساعت کاری دفاتر پلیس +۱۰ در ایام اربعینبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مهدی سید هاشمی در ارتباط با نحوه خدمات رسانی دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی (پلیس+۱۰) همزمان با پیش رو بودن اربعین حسینی اظهار داشت: در حال حاضر حدود یک هزار و ۱۰۰ دفتر خدمات الکترونیکی انتظامی در سراسر کشور در حال فعالیت و ارائه خدمات به مردم عزیز ایران اسلامی هستند.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی (ع) تدابیر خاصی برای ارائه خدمات رسانی به متقاضیان درنظر گرفته شده که افزایش ساعت کاری دفاتر پلیس +۱۰ یکی از این تدابیر در راستای تسهیل در ارائه خدمات رسانی است؛ طی روزهای عادی دفاتر پلیس +۱۰ از ساعت ۸ صبح تا پایان وقت اداری پاسخگوی مراجعه کنندگان بودند این در حالی است که با توجه به پیش رو بودن ایام اربعین ارائه خدمات را تا ساعت ۱۸ در همه دفاتر سراسر کشور افزایش داده ایم و همکاران ضمن احساس مسئولیت برای هموطنانی که بعد از ساعت ۱۸ در دفاتر حضور داشته باشند تا آخرین نفر خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی همچنین تصریح کرد: برای تسهیل در ارائه خدمات در صدور گذرنامه تعداد کاربران دفاتر را نیز در این ایام افزایش داده ایم این در حالی است که تعداد کاربران در شرایط عادی یک الی ۲ نفر بودند، اما در حال حاضر این تعداد در دفاتر به ۴ نفر افزایش یافته است.

نظارت و بازرسی بر فعالیت دفاتر پلیس +۱۰

هاشمی همچنین گفت: در کل کشور حدودا بیش از ۳ هزار نفر کاربر برای تسریع در صدور گذرنامه (ثبت، درخواست گذرنامه و برگ تردد) در حال فعالیت هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: همزمان با ابلاغ افزایش ساعت کاری دفاتر پلیس +۱۰، نظارت و بازرسی بر فعالیت این دفاتر به صورت سیستمی و میدانی در حال انجام است و تاکنون هم حدود ۲۰ مورد تخلف از نحوه فعالیت دفاتر پلیس + ۱۰ گزارش شده و اکثرا به دلیل مشکلات جزئی با دریافت تذکر به فعالیت خود ادامه داده و ۲ دفتر به دلیل تخلفات عدیده لغو امتیاز شده اند.

خدمت رسانی تا روزهای پایانی اربعین

وی خاطرنشان کرد: مواردی هم بوده که ابلاغیه‌ها را رعایت نکردند و منجر به لغو مجوز دفتر شده؛ درحال حاضر ۲ دفتر لغو مجوز شدند ضمنا همکاران ما به صورت شبانه روزی تا روزهای پایانی سفر معنوی اربعین آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی به تعداد میزان صدور گذرنامه در روز اشاره و تصریح کرد: تعداد درخواست‌های واصل در شرایط عادی روزانه حدود ۱۰ هزار درخواست بوده این در حالی است که با توجه به پیش رو بودن ایام اربعین حسینی به طور میانگین روزانه ۷۵ هزار درخواست صدور گذرنامه و یا برگه تردد ویژه اربعین در دفاتر پلیس +۱۰ ثبت می‌شود و بیش از یک و نیم میلیون درخواست تاکنون (گذرنامه و برگه‌های تردد) صادر و تحویل متقاضیان شده است.

منبع: صداوسیما

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha