۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
راه اندازی خط منظم کانتینری به سوریه

گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در راستای وظایف محوله و نوع نگاه ملی خود به حمل بار به مقاصد مختلف دنیا، اقدام به راه‌اندازی خط منظم کانتینری به سوریه کرده است.

به گزارش فردای اقتصاد و به نقل از روابط عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در راستای ماموریت‌های ابلاغی و با نگاه به رویکردهای دولت سیزدهم مبنی بر توسعه تجارت با کشور سوریه، این گروه اقدام به راه‌اندازی خط منظم کانتینری به منظور حمل بار به مقصد سوریه و بالعکس کرده است.  از این رو  طی سال ۱۴۰۱ در مجموع ۱۴ سفر دریایی با حمل ۶ هزار و ۵۲۲  تی‌ای یو بار تجاری کرده؛ ضمن اینکه برنامه سفرهای این خط در نیمه اول امسال نیز به نحوی تدارک دیده شده که ماهانه و به صورت منظم، حمل بار به مقصد کشور سوریه صورت گیرد.

جزییات برنامه زمان‌بندی حمل بار در سال ۱۴۰۲

در این میان ناوگان ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۲ نیز برنامه منظم حمل بار به مقصد سوریه را در دستور کار قرار داده که بر این اساس، هر ماه حداقل یک سفر دریایی برای صادرات کالاهای ایرانی به مقصد این کشور، طراحی و برنامه ریزی شده است.

بر این اساس، گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از اردیبهشت ماه سال جاری، برنامه سفر منظم ماهانه به کشور سوریه را در دستور کار قرار داده و تا اسفندماه، هر ماه یک کشتی را روانه این مقصد خواهد کرد و از تمامی صاحبان کالا تقاضا می‌شود محموله‌های صادراتی خود برای حمل به مقصد سوریه را با انجام هماهنگی با شرکت حمل‌ونقل کانتینری این گروه، به ناوگان ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بسپارند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار