۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳
نامه ۱۰۶ تشکل اقتصادی به سران قوا/ ضرورت حمایت از منتخبان بخش خصوصی

روسای ۱۰۶ تشکل اقتصادی با ارسال نامه سرگشاده به روسای سه قوه، ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از منتخبان بخش خصوصی در انتخابات هیات رئیسه اتاق ایران، خواستار حمایت از اقتصاد خصوصی برای عبور از مسیر پیش رو شدند.

فردای اقتصاد: روسای ۱۰۶ تشکل اقتصادی با ارسال نامه سرگشاده به روسای سه قوه، تأکید کردند: فعالان بخش خصوصی کشور با حضور حداکثری در انتخاباتی که مطابق آیین‌نامه مصوب شورای عالی نظارت و قانون اتاق برگزار شد، به سکاندارانی برای عبور از این مسیر دشوار و پرمخاطره رأی دادند، و این پیام را که کشورمان امروز بیش از هرزمانی نیازمند همدلی، وفاق و اتفاق‌نظر است، به گوش همگان رساندند.

در این نامه اعلام شده است: انتظار فعالان بخش خصوصی و اعضای هیئت نمایندگان این است که نامزدها، فعالان اقتصادی، اتاق‌ها و تشکل‌های سراسر کشور، دست در دست هم گام برداشته و اجماع داخلی را برای شکوفایی اقتصاد، بی‌اثر کردن فشارهای بین‌المللی و رونق تولید و تحقق شعار سال به‌عنوان اولویت ملی مورد توجه قرار دهند.

روسای تشکل‌های اقتصادی در این نامه از دولت و دستگاه‌های نظارتی خواسته‌اند تا همگی در جهت تقویت همدلی و همگرایی تلاش کنند و مصالح و منافع ملی را بیش از هرزمانی در اولویت قرار داده و حامی اقتصاد خصوصی کشور باشند.

متن کامل بیانیه را اینجا بخوانید

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار