۲۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
ماجرای استعفای اعضای شورای رقابت بعد از دستور رئیسی چیست؟

روابط عمومی شورای رقابت: استعفای برخی اعضای شورا در پی انتقاد رئیسی از افزایش قیمت خودروهای مونتاژی کذب است / اعضا، پشتیبان تصمیمات شورا هستند

تسنیم:  سپهر دادجوی مدیر روابط عمومی شورای رقابت استعفای برخی اعضای این شورا درپی انتقاد رئیس‌جمهور از عملکرد و تصمیم شورای رقابت در مورد افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را تکذیب کرد. دادجوی توکلی تاکید کرد: هیچ کدام از اعضای شورای رقابت استعفاء نداده‌اند و با قدرت به فعالیت خود در شورا ادامه می‌دهند.

مدیر روابط عمومی شورای رقابت استعفای برخی اعضای این شورا درپی انتقاد رئیس‌جمهور از عملکرد و تصمیم شورای رقابت در مورد افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را تکذیب کرد.

سپهر دادجوی توکلی تاکید کرد: هیچ کدام از اعضای شورای رقابت استعفاء نداده‌اند و با قدرت به فعالیت خود در شورا ادامه می‌دهند.

وی افزود: اعضای شورای رقابت پشتیبان تصمیمات گرفته شده شورا هستند.

برخی رسانه‌ها اعلام کردند، در پی انتقاد رئیس‌جمهور از عملکرد و تصمیم شورای رقابت در مورد افزایش قیمت خودروهای مونتاژی، برخی از اعضای شورای رقابت به دنبال آن هستند که با این مرکز خداحافظی کنند.

شورای رقابت دو روز پیش در واکنش به دستور رئیس‌جمهوری درباره بررسی مصوبه افزایش قیمت خودروهای مونتاژی، ضمن دفاع از مصوبه خود توضیحات ۵ بندی را در خصوص دلایل افزایش قیمت خودروهای مونتاژی اعلام کرد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها