۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
دانشگاه پیام نور منحل می‌شود؟

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مصوبه کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس در ارتباط با ادغام دانشگاه پیام نور با سایر دانشگاه‌های کشور از دستورکار مجلس خارج شد.

تسنیم: محمدرضا پورابراهیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری انجام‌شده مصوبه کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس در ارتباط با ادغام دانشگاه پیام نور با سایر دانشگاه‌های کشور از دستور کار مجلس شورای اسلامی خارج شد.

وی با اشاره به جزئیات بیشتر این خبر گفت: پیرو تقاضاهای مکرر اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های پیام نور کشور در نشستی که با حضور بیش از ۵۰ عضو هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد، پیگیری‌های لازم در این ارتباط صورت گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در این ارتباط در تماس با وزیر علوم در دو مرحله موضوع مطرح و به‌شکلی مقرر شد که وزارت علوم از دانشگاه پیام نور دفاع کند، افزود: در تماسی با هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون تلفیق، نگرانی در ارتباط با حفظ این مهم را که در کمیسیون تحقیقات مطرح شده است، اعلام کردم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده صبح امروز مصوبه کمیسیون آموزش مجلس جهت طرح در کمیسیون تلفیق برای ادغام دانشگاه پیام نور از دستور کار خارج شد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها