۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
افتتاح خط تولید آجر شرکت فرآورده های نسوز ایران در ذوب آهن اصفهان

مراسم افتتاح خط تولید آجر شرکت فرآورده های نسوز ایران در کارگاه نسوز ذوب آهن اصفهان شنبه ۴ شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های نسوز ایران، افتتاح رسمی پروژه مذکور و بازدید از مراحل تولید آجرهای نسوز از جمله برنامه های این مراسم بود که پروین صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی،آیت ا... رهبر مسوول هماهنگی تبلیغات اسلامی ، مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، محسن پروان سرپرست شرکت فرآورده های نسوز ایران و جمعی از مدیران و کارکنان این دو شرکت در آن حضور داشتند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تشکر از مدیران و کارکنان شرکت های نسوز ایران و ذوب آهن اصفهان  گفت: مجلس مدافع تولید و کارگران بوده و در برنامه ها و مصوبات خود از واحدهای تولیدی پشتیبانی می کند.
مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان نیز در این مراسم گفت: رویکرد تولیدی  ذوب آهن اصفهان مبتنی بر تعامل با شرکت های دانش بنیان و اقدامات تحولی و جهادی و تولید محصولات ارزش افزا است.
وی افزود : در  این زمینه و به منظور هم افزایی شرکت های تابعه هلدینگ های شستا و صدر تامین  و همچنین جهت خودکفایی و تولید محصولات مورد نیاز  از اوایل مرداد ماه امسال پروژه مشترکی برای تولید آجرهای نسوز به اجرا درآمد که بعد از ۲۰ روز به نتیجه رسید.

محسن پروان سرپرست شرکت فرآورده های نسوز ایران نیز در این مراسم با قدردانی از همکاری ذوب آهن اصفهان گفت:کارگاه مورد افتتاح از کارگاه های بزرگ ذوب آهن اصفهان است که دارای ۱۱ دستگاه پرس و ۳ کوره می باشد.
وی افزود: در حال حاضر و در فاز اول سه دستگاه پرس و ۱ واحد کوره از این مجموعه به اضافه خط تامین مواد آن بازسازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

محسن پروان گفت: در شرایط فعلی سالانه ۱۰ هزار تن آجر نسوز تولید و عرضه می شود و در طرح های بعدی و با استفاده از ظرفیت کامل، این تولیدات به ۳۰ هزار تن آجر در سال خواهد رسید که برای مصرف داخل و صادرات عرضه می شود .
شرکت فرآورده های نسوز ایران واقع در شهرستان مبارکه اصفهان اولین و قدیمی ترین شرکت سازنده آجرهای نسوز در کشور و خاورمیانه است که تولیدات آن مورد استفاده  ذوب آهن اصفهان و سایر شرکت های فولادی و کارخانجات است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار