۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶
درآمد نجومی ترامپ از جنجال‌های اخیرش

ترامپ در سه هفته گذشته حدود ۲۰ میلیون دلار از کمک‌های مردمی عایدی داشته است

یورونیوز: سخنگوی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ می‌گوید که رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در سه هفته گذشته نزدیک به ۲۰ میلیون دلار از کمک‌های مردمی عایدی داشته است.

دوره‌ای که تقریبا همزمان با کیفرخواست وی در پرونده‌های فدرال و ایالتی مرتبط با ادعاهای او مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ بوده است.

استیون چونگ، سخنگوی آقای ترامپ با اعلام این مطلب در صفحه ایکس (توییتر سابق) خود اضافه کرد که فقط در روز جمعه ترامپ ۷.۱ میلیون دلار درآمد داشته و آن‌روز به پردرآمدترین روز مبارازات انتخاباتی این نامزد جنجالی انتخابات تبدیل شده است.

ترامپ روز پنجشنبه به زندان جورجیا رفت و تصویر او در زندان منتشر شد، یک روز پس از آن فروش محصولاتی با تصویر ترامپ افزایش چشمگیری یافته است. عکسی که از او در زندان گرفته شد توسط ترامپ در صفحه توییتر رئیس جمهوری پیشین آمریکا بازنشر شد و پس از آن، این عکس روی محصولاتی چون لیوان، تیشرت، ماگ و حتی عروسک‌ها منتشر شد.

ترامپ که در سال ۲۰۱۶ موفق شد هیلاری کلینتون را شکست دهد، در سال ۲۰۲۰ مقابل جو بایدن شکست خورد اما هرگز نتیجه انتخابات را نپذیرفت. او حالا قصد دارد بار دیگر در انتخابات شرکت کند و در اتفاقی کم‌سابقه بار دیگر با جو بایدن رقابت کند.

ترامپ در حال حاضر با چهار کیفرخواست مواجه است، از جمله دو مورد مربوط به ادعاهای وی مبنی بر تقلب در انتخابات و همچنین حمله طرفدارانش به کنگره در روز ۶ ژانویه ۲۰۲۱ که به آشوبی بزرگ در مجلس قانونگذاری ایالات متحده تبدیل شد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار