۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴
کف قیمت سایدبای‌ساید ایرانی + جدول

کف قیمت سایدبای‌ساید ایرانی به ۳۰ میلیون تومان رسیده است.

فرارو: یخچال و فریزر ال‌جی مدل اینستاویو گران‌ترین سایدبای‌ساید بازار است و حدود ۳۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. معادل ساینا و کوییک صفرکیلومتر قیمت دارد و پنل شیشه‌ای و هوشمند مهمترین جذابیت آن به‌حساب می‌آید. آنطرف کف قیمت سایدبای‌سایدهای فعلی بازار به حدود ۳۰ میلیون تومان رسیده است و با این بودجه فقط می‌توانیم سراغ مدل‌های ایرانی موجود در بازار برویم.

شماره یک | سایدبای‌ساید کندی مدل FCA ۱۴

یخچال و فریزر کندی مدل FCA ۱۴ یکی از ارزان‌ترین سایدبای‌سایدهایی است که در فروشگاه‌های لوازم خانگی پیدا می‌شود. الان که در اولین روزهای شهریور قرار داریم، فروشنده‌های لوازم خانگی قیمت یخچال و فریزر سایدبای‌ساید کندی مدل FCA ۱۴ را حدود ۲۹ میلیون تومان اعلام می‌کنند. بدنیست بدانید یک ماه قبل همین یخچال را ۲۸ میلیون تومان می‌فروختند و ابتدای سال می‌توانستیم سایدبای‌ساید کندی مدل FCA ۱۴ را با ۲۱ میلیون تومان بخریم.

یخچال و فریزر کندی مدل FCA ۱۴ را به‌خاطر اینکه توسط گروه پاکشوما مونتاژ می‌شود، ایرانی حساب می‌کنیم وگرنه کندی اساسا یک برند ایتالیایی است. همین یخچال FCA ۱۴ با سایز ۱۹ فوت ساخته شده و از این حیث می‌تواند برای خانواده‌های ۴ یا پنج نفره گزینه مناسبی باشد. مدلی که درمجموع نزدیک ۵۰۰ لیتر گنجایش دارد و در قسمت یخچال آن سه طبقه و در قسمت فریزر چهار طبقه به‌چشم می‌خورد. یک نمایشگر دیجیتالی هم روی در یخچال قرار دارد و اطلاعاتی مثل دما را نمایش می‌دهد.

کف قیمت سایدبای‌ساید ایرانی + جدول

شماره دو | سایدبای‌ساید پاکشوما مدل P۱۹۰W

یخچال و فریزر پاکشوما مدل P۱۹۰W یکی دیگر از گزینه‌های ارزانقیمت بازار است. این یکی در فروشگاه‌های لوازم خانگی بین ۲۹ تا ۳۱ میلیون تومان فروخته می‌شود و یک‌سری از فروشگاه‌های آنلاین برای آن رقمی بین ۳۲ تا ۳۳ میلیون تومان درنظر گرفتند. مدل P۱۹۰W از نظر سروشکل با همان چیزی است که پاکشوما به‌اسم سایدبای‌ساید کندی مدل FCA ۱۴ می‌فروشد، مو نمی‌زند و دقیقا با همان طراحی و قیافه فروخته می‌شود.

یخچال و فریزر پاکشوما مدل P۱۹۰W دقیقا مثل FCA ۱۴ کندی با سایز ۱۹ فوت طراحی شده، وزنش به ۹۷ کیلو می‌رسد و ازتفاع آن نزدیک ۱۸۰ سانتی‌متر است. مدل‌هایی که جزو ساده‌ترین سایدبای‌سایدهای بازار قرار می‌گیرند و فروشنده‌های لوازم خانگی برای اینکه مشتری را مجاب به خرید کنند، احتمالا حرفی به‌جز نوفراست بودن آن‌ها ندارند.

شماره سه | سایدبای‌ساید جی‌پلاس مدل GSS-M۷۵۲۵

یخچال و فریزر جی‌پلاس مدل GSS-M۷۵۲۵ یکی دیگر از ارزانقیمت‌ترین گزینه‌هایی که به‌اسم سایدبای‌ساید در بازار حضور دارد. این یکی را حداقل ۳۲ میلیون تومان می‌فروشند و خرید مدل‌های نقره‌ای آن یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بیشتر خرج برمی‌دارد. از نظر ظاهری با مدل‌های کندی و پاکوشمایی که بررسی کردیم تفاوت‌هایی دارد و مثلا نمایشگر آن به‌جای در یخچال، روی در فریزر قرار گرفته است.

یخچال و فریزر جی‌پلاس مدل GSS-M۷۵۲۵ در بخش یخچال ۳۳۲ لیتر گنجایش دارد و ظرفیت فریزر آن به ۱۷۵ لیتر می‌رسد. وزن ۸۰ کیلویی و ارتفاع ۱۷۷ سانتی‌متری هم بخش دیگری از مشخصات یخچال و فریزر GSS-M۷۵۲۵ جی‌پلاس است که با سایز ۲۸ فوت ساخته شده است.

شماره چهار| سایدبای‌ساید ایکس‌ویژن مدل TF۵۴۱-AWD/ASD

یخچال و فریزر ایکس‌ویژن مدل TF۵۴۱-AWD/ASD بین ارزان‌ترین سایدبای‌سایدهای فعلی ظرفیت بیشتری دارد. مدلی که تقریبا ۳۰ میلیون تومان قیمت دارد، در سایز ۲۸ فوت ساخته شده و می‌تواند برای خانواده‌های پرجمعیت هم مناسب باشد. البته عدد ۳۰ میلیونی که گفتیم را فروشنده‌های لوازم خانگی بابت مدل‌های سفید یخچال و فریزر TF۵۴۱-AWD/ASD اعلام می‌کنند وگرنه رنگ‌هایی مثل تیتانیوم، استیل و نقره‌ای را حداقل ۳۳ میلیون تومان می‌فروشند.

یخچال و فریزر ایکس‌ویژن مدل TF۵۴۱-AWD/ASD در مجموع ۴۳۰ لیتر گنجایش دارد و وزنش به ۹۵ کیلو می‌رسد. این یکی هم از نظر کارایی و عملکرد جزو ساده‌ترین سایدبای‌سایدهای بازار است و به یخساز نیمه اتوماتیک مجهز شده است.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha