تکمیل پروژه های اصلی در اولویت "بندر امام"
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام طرح ها و پروژه های آتی شرکت در حوزه های تولیدی ، تامین خوراک را تشریح کرد.

سپهدار انصاری نیک ، در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت گفت : مطالعه طرح ها و پروژه هایی با هدف ایجاد ارزش مجدد و مضاعف برای سهامداران در دست داریم که بتوانیم با مصوبات مجمع و هیأت مدیره ، ارزش دارایی ها را در آینده نزدیک به افزایش قابل توجهی برسانیم.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با اشاره به اهمیت اجرای طرح ها و پروژه ها در راستای تکمیل زنجیره ارزش ، افزود: تکمیل پروژه های اصلی شرکت به ویژه کلرآلکالی ، بازیافت اتان و ان جی ال که روی افزایش خوراک و تولید تاثیر مستقیم دارد از اولویت های مهم و اصلی ما است و با تشکیل کارگروه ها و رفع گلوگاه های حساس در صدد تکمیل و راه اندازی هر چه سریع تر آنها هستیم.
انصاری نیک اصلی ترین مبحث شرکت را اقدام در راستای تامین خوراک و تولید با ظرفیت اسمی مجتمع بیان کرد و گفت : با تشکیل کارگروه تامین خوراک و برنامه ریزی به منظور تامین و پایداری خوراک مجتمع ، هدف ما کمک به راه اندازی پروژه پالایشگاه گاز یادآوران خلیج فارس است که بتوانیم در فاز اول حدود روزانه ۲۰ هزار بشکه به خوراک مجتمع اضافه و به تبع آن محصولات تولیدی را افزایش دهیم.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ادامه از آغاز مطالعات برنامه های آتی در بخش طرح ها و پروژه های مشارکتی با هلدینگ خلیج فارس خبر داد و اظهار داشت: در راستای استفاده از زنجیره ارزش بوتان ، پروژه پلی پروپیلن ایلام و پروژه “ای پی دی ام” مطالعات و بررسی های فنی و اقتصادی را شروع کرده ایم.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام بحث تامین آب و به تبع آن تامین برق را از جمله مسائل کلیدی در تولید دانست و افزود: به همین منظور پروژه ای را برای کاهش ریسک در حوزه تامین آب در دراز مدت تعریف کرده ای و به دنبال این هستیم که از طریق آب دریا بخشی از آب مورد نیاز مجتمع را تامین کنیم.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha