۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۴
 تولید و توسعه، دو بال اعتلای فولاد هرمزگان

مدیر عامل فولاد هرمزگان گفت: در این شرکت شاهد اقدامات مثبتی همچون افزایش تولید و آغاز اجرای طرح‌های توسعه‌ای به منزله دو بال برای اعتلای نام فولاد هرمزگان هستیم.

به گزارش فردای اقتصاد و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، عطاالله معروفخانی افزود: علاوه بر رشد تولید در فولاد هرمزگان، امسال شاهد سرعت گرفتن اجرای طرح‌های توسعه‌ای نیز بودیم. با مساعدت اعضای هیئت مدیره و همکاری تنگاتنگ معاونان و شرکت‌های زیرمجموعه، طرح‌های توسعه‌ای بدون توقف پیش می‌روند و حتی در برخی از پروژه‌ها از برنامه نیز جلوتر رفته‌ایم.

وی با اشاره به ادامه اجرای استراتژی‌های فولاد هرمزگان در راستای استراتژی‌های هلدینگ مبارکه و تاکید مدیرعامل آن، خاطرنشان کرد: هم تولید و هم توسعه در فولاد هرمزگان به طور متوازن پیش رفته است و این دو مولفه، دو بال اعتلای فولاد هرمزگان در میان فولادسازان خواهند بود. از یک سو، با توجه به استراتژی‌های کلان کشور مبنی بر توسعه صنعت فولاد به ویژه در استان هرمزگان پیگیری می‌شود و از سوی دیگر، شعار امسال مبتنی بر رشد تولید است.

به گفته مدیر عامل فولاد هرمزگان، فولاد هرمزگان در هر دو مولفه توسعه و تولید به خوبی پیش می‌رود و می‌تواند به زودی به یکی از بزرگ‌ترین فولادسازان کشور تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد : هماهنگی‌های مذکور  به ویژه طی یک سال اخیر باعث رقم خوردن اتفاقات بزرگی همچون آغاز طرح‌های توسعه‌ای مهمی همچون افزایش ظرفیت از ۱.۵ میلیون تن به ۳.۲ میلیون تن و طرح نورد گرم ازجمله آن بوده است. همچنین با هماهنگی و همدلی و تلاش جهادگونه همکاران در فولاد هرمزگان رشد تولید حاصل شده و امیدواریم برای نیمه دوم سال نیز شاهد رقم خورد اتفاقات مبارکی باشیم.

معروفخانی با اشاره به عملکرد فولاد هرمزگان در پنج ماه نخست امسال، تصریح کرد: فولاد هرمزگان توانست برغم تمام مشکلاتی که سد راه صنعت فولاد بود، به ویژه کمبود انرژی، به شعار امسال مبنی بر رشد تولید جامه عمل بپوشانند. به طوری که تا پایان مرداد ماه رشد ۷.۵ درصدی در تولید تختال فولادی و ۲۹ درصدی در تولید آهن اسفنجی در شرکت حاصل شد. کسب این موفقیت با تلاش جهادگونه همه همکاران در حوزه‌های مختلف حاصل شده است.

مدیرعامل، مصطفی عطایی‌پور رییس هیات مدیره، محسن تابش و محمدرضا بنائیان اعضای هیات مدیره به همراه تعدادی از معاونان و مدیران شرکت فولاد هرمزگان از خط تولید و طرح‌های توسعه‌ای بازدید و جلسه‌ای نیز به منظور پایش و بررسی این طرح‌ها برگزار کردند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha