۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲
آمریکا جواز حمله به منافع خود را صادر کرد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشاهده صحنه‌های جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی در غزه، نابودی صهیونیست‌ها و شکست کامل آمریکا را رقم خواهد زد و آمریکا با حمایت از جنایات صهیونیست‌ها جواز حمله مجاهدان اسلام به منافع خود را صادر کرد.

ایرنا: سردار «محمدرضا نقدی» در حاشیه اجتماع عظیم مردم تهران در محکومیت حمله جنایت‌بار رژیم صهیونیستی به دو بیمارستان در غزه، به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: رژیم منحوس آمریکا با جنایاتی که امروز علیه مردم غزه مرتکب می‌شود، جواز حمله مجاهدان اسلام به منافع آمریکا در دنیا را صادر کرد و این خواست خودش بود.

وی در ارزیابی موضع ملت‌های مسلمان در واکنش به بمباران بیمارستان‌های غزه از سوی رژیم صهیونیستی گفت: واکنش طبیعی جوانانی که صحنه‌های جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را مشاهده کردند، نابودی رژیم صهیونیستی و انزوا و شکست کامل آمریکا را رقم خواهد زد.

به گزارش ایرنا، پس از فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اجتماع عظیم مردمی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین ساعت ۱۵ امروز به‌صورت همزمان در میدان انقلاب تهران و میادین اصلی و آیینی شهرهای مختلف کشور برگزار شد و طیف‌های مختلف مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه، جنایات وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کردند.

اشغالگران صهیونیست روز سه شنبه در اقدامی جنایتکارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه ۱۰۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

از آغاز عملیات طوفان الاقصی در پانزدهم مهرماه تا این لحظه، شمار شهدای غزه به ۳۴۷۸ نفر و تعداد مجروحان ۱۲۰۶۵ تن رسیده است.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها