۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷
تیم ملی دیگر در ورزشگاه آزادی مسابقه نمی‌دهد؟

با توجه به مشکلات به وجود آمده برای چمن ورزشگاه آزادی، تیم‌ ملی فوتبال کشورمان در خارج از تهران از هنگ‌کنگ پذیرایی خواهد کرد.

تسنیم: تیم ملی فوتبال ایران کار خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۶ از آبان ماه امسال آغاز می‌کند و طبق برنامه در نخستین دیدار مرحله اول انتخابی روز ۲۵ آبان میزبان هنگ‌کنگ خواهد بود. پیش از این قرار بود این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما مشکلاتی که برای چمن این ورزشگاه به وجود آمده فدراسیون را بر آن داشته که میزبانی را به شهری دیگر انتقال دهد.

با توجه به اینکه هم‌اکنون در تهران ورزشگاه دیگری جز آزادی نیست که شرایط برگزاری مسابقه را داشته باشد، مسئولان فدراسیون فوتبال برای اینکه چمن این ورزشگاه بیشتر آسیب نبیند درصدد برگزاری بازی در شهری دیگر هستند. چند گزینه برای برگزاری این دیدار در شهرستان وجود دارد و فدراسیون در حال بررسی آنهاست تا در نهایت یک ورزشگاه در خارج از تهران به عنوان میزبان معرفی شود.

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله اول انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ با ازبکستان، ترکمنستان و هنگ‌کنگ همگروه است. جام جهانی ۲۰۲۶ در سه کشور آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها