۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
 ردپای اسپانسر باشگاه استقلال در فروش آیفون‌های قاچاق

موضوع قرارداد اسپانسری یکی از باشگاه‌های مشهور فوتبال پایتخت با یکی از عرضه‌کنندگان موبایل، حاشیه ساز شده است.

همشهری آنلاین: اخیرا یکی از باشگاه‌های معروف فوتبالی پایتخت که سال گذشته در بازار سرمایه پذیرش شد با اسپانسری جدید قرار داد امضا کرده است که البته جزییات این قرارداد در سامانه کدال افشا شده است.

گفتنی است اسپانسر جدید باشگاه فوتبال تهرانی، یک شرکت فروشنده تلفن‌های همراه است که در قرداد اسپانسری تیم فوتبال مذکور، متعهد به پرداخت ۴۰ تا ۸۰ میلیارد تومان به این باشگاه شده است.

ماجرای قراردادهای اسپانسری منتشر شده در کدال با این مجموعه از آنجا اهمیت پیدا می‌کند که نوع عرضه فروشندگان موبایل در هفته‌های اخیر با حساسیت بیشتری از سوی نهادهای نظارتی کشور دنبال می‌شود.

یکی از گلوگاه‌های اصلی عرضه موبایل در داخل کشور بحث ممنوعیت ورود و فروش مدل‌های ۱۴ و ۱۵ از برند آیفون است. بر اساس اعلام ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز واردات و عرضه تلفن همراه از برند آیفون سری‌های ۱۴ و ۱۵ ممنوع بوده و عملا درحکم عرضه کالای قاچاق است.

بررسی برخی ویدئوهای وایرال شده در فضای مجازی نشان می‌دهد این اسپانسر جدید در هفته‌های گذشته اقدام به عرضه سری‌های ممنوعه از برند آیفون ۱۵ کرده و حتی از ابزارهای مختلف تبلیغاتی از جمله دعوت از برخی سلبریتی‌ها نیز برای توسعه این اقدام استفاده کرده است.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها