۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
تقاضای خرید میوه وصیفی کم شد + جزییات

اسدالله کارگر، با بیان اینکه میوه و صیفی به اندازه کافی در بازار وجود دارد، گفت: تقاضای خرید میوه وصیفی کم شده، اما این کم شدن به این معنا نیست که مردم نمی‌خرند بلکه خرید خود را مدیریت می‌کنند.

ایسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران ضمن اشاره به اینکه امسال نسبت به سال‌های قبل بار فراوان‌تر و قیمت‌ها مناسب‌تر شده است، درباره تامین میوه‌های شب یلدا توضیح داد: درحال‌حاضر برای تامین این میوه‌ها مشکلی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران اضافه کرد: عادت خرید میوه مردم عوض شده است یعنی آنها ترجیح می‌دهند به جای اینکه یکبار در حجم زیادی خرید کنند چندین بار به میزان کم برای خرید میوه مراجعه کنند تا هم میوه تازه‌تری بخرند و هم اسراف صورت نگیرد.

وی با مناسب دانستن وضعیت بازار میوه و صیفی در فصل پاییز عنوان کرد: امسال آفت زدگی نداشتیم، بنابراین میوه‌های فصل به میزان کافی در بازار وجود دارد.

کارگر در پاسخ به این سوال که‌ آیا تدابیری برای تامین میوه‌های شب یلدا یعنی انار و هندوانه اتخاذ شده است؟ گفت: سال‌های قبل برای تامین میوه‌های شب یلدا یعنی انار و هندوانه از ماه‌ها قبل دپو صورت می‌گرفت، اما در حاضر انار و هندوانه به صورت تازه از مناطق مختلف کشور خصوصا از جنوب مستقیما وارد بازار می‌شود.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها