شاخ و شانه رئیس موساد علیه برنامه هسته‌ای ایران
۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶

تسنیم: داوید بارنع رئیس موساد رژیم صهیونیستی مدعی شد اسرائیل حتی پس از امضای توافق هسته‌ای و احیای برجام نیز به عملیات های خرابکارانه خود علیه برنامه هسته ای ایران ادامه خواهد داد.

«داوید بارنع» رئیس دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) در جریان سخنرانی خود در کنفرانس «انستیتو بین المللی مبارزه با تروریسم» با طرح مجدد ادعاهای واهی علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که حتی امضای توافق هسته‌ای نیز به ایران در برابر عملیات‌های موساد مصونیت نخواهد بخشید.

بارنع که در نخستین سخنرانی عمومی خود از زمان تصدی ریاست موساد در ژوئن 2021 به تشریح سیاست‌های اطلاعاتی این سازمان درباره برنامه هسته ای ایران می پرداخت در ادامه افزود: ما هرگز چشمان خود را بر روی این حقیقت اثبات شده یعنی ابعاد نظامی برنامه هسته‌ای ایران نخواهیم بست

رئیس موساد با اشاره به ضرورت حفظ اجماع بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران تا حصول نتیجه گفت: جهان باید به تحمیل هزینه‌های دیپلماتیک و اقتصادی علیه ایران ادامه دهد.

وی توافق کشورهای غربی با ایران را راه حلی کوتاه مدت در جهت حل وفصل پرونده هسته‌ای ایران دانست و تاکید کرد که پرونده‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران در نزد آژانس نباید بسته شوند.

لفاظی این مقام ارشد اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی درباره کشورمان در شرایطی است که تهران ضمن تاکید بر تعهدات بین المللی خویش به عنوان یکی از اعضای آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار استفاده صلح آمیز از صنعت هسته‌ای به منظور تامین نیازهای داخلی خود بوده است.

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha