۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۳
وزیر نفت آشتی کرد؟

رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس نوشت: باید به وزیر نفت اجازه دهیم افرادی را مشغول و وارد صحنه مدیریت کند که با تعامل و همگرایی و یکسویی کار کنند.

خبرآنلاین: رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

جناب آقای اوجی یکی از وزاری موفق دولت آقای رئیسی بوده و اقدامات خوبی در جهت توسعه در داخل و خارج از کشور داشته است. هم اکنون تولید نفت خام، تامین گاز و سوخت مورد نیاز صنعت و نیروگاه‌ها بخوبی انجام می‌شود.

آقای اوجی یکی از نیروهای انقلابی، ولایی و از جنس بدنه صنعت نفت و فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعت نفت است و خدمات خوبی در بخش گازرسانی داشته و البته اختلاف‌نظری هم که پیش آمده بود، رفع شد.

در هرحال یک وزیر استقلال دارد و باید با هر کسی که می‌تواند کار کند، افرادی باید در رأس کار باشند که هم با پرسنل تعامل داشته و هم پیگیر کار مردم باشند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مسئولان باید به گونه‌ای کار کنند که مردم احساس مشکل نکنند و مشکلاتشان حل شود.

باید به وزیر نفت اجازه دهیم افرادی را مشغول و وارد صحنه مدیریت کند که با تعامل و همگرایی و یکسویی کار کنند و این حائز اهمیت است.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها