۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
حضور بزرگترین کارخانه کانفکشنری غرب آسیا در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران

فردای اقتصاد – گروه شرکت ها:شرکت زرکام بزرگترین کارخانه کانفکشنری غرب آسیا، محصولات جدید و جهانی خود را در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران ارائه کرد.

این شرکت زیرمجموعه هلدینگ "زر" است  که چندی پیش افتتاح شد و محصولات خود را  شامل کیک، ویفر و شکلات؛ نخستین بار در این نمایشگاه عرضه کرده است.

محصولات این شرکت با بهترین ماشین آلات جهان تولید می شود و به لحاظ کیفیت و بسته بندی؛ نسل جدیدی از شیرینی و شکلات در ایران و آسیاست و قابلیت رقابت با برندهای برتر جهان را دارد.

هم اکنون انواع کیک و ویفر در شرکت زرکام تولید می شود و تا پایان امسال، ۴۰۰ محصول شامل انواع کیک ها، بیسکوِئیت، ویفر، شکلات، تافی و کراکر در ایران و بازارهای جهان عرضه خواهد شد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی، شکلات و تجهیزات وابسته، دیروز در محل دائمی نمایشگاههای تهران آغاز به کار کرد و تا ۲۴ شهریورماه برپاست.

معاون صنایع عمومی وزیر صمت در آیین افتتاح این نمایشگاه و رئیس انجمن شیرینی و شکلات از غرفه هولدینگ زر بازدید کردند.

برادران؛ معاون صنایع عمومی وزیر صمت در این بازدید گفت : محصولات شرکت زرکام موجب جهش بزرگی در کشور شده است.

علاوه بر"زرکام"، شرکت "زرفروکتوز" نیز که از مجموعه شرکتهای هولدینگ زر است در این نمایشگاه، حضور دارد.

شرکت زرفروکتوز با انواع محصولات حاصل از نشاسته ذرت شامل "شیرین کننده های طبیعی گلوکز و فروکتوز، مالتودکسترین، نشاسته های اصلاح شده و پری ژل" در این نمایشگاه حضور پررنگی دارد.

نمایشگاه بین المللی شیرینی، شکلات و تجهیزات وابسته با حضور حدود ۲۵۰ شرکت در مساحت ۳۳ هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha