۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
قیمت ریسپکت ۳۷۳ میلیون تومان اعلام شد

قیمت ریسپکت به عنوان تازه‌ترین محصول گروه بهمن در دسته سدان ۷۳۷میلیون تومان اعلام شد.

فردای اقتصاد- گروه شرکت ها: امیر میرمنصف مدیر سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در یک نشست خبری آنلاین، قیمت سدان ریسپکت را ۷۳۷ میلیون تومان و زمان عرضه آن را اواخر مهر ماه اعلام کرد.

به گفته وی،  قیمت ریسپکت با احتساب کلیه هزینه ها اعلام شده است و شامل یک سال رایگان و ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی می باشد.

مدیران این خودروسازی پیش‌بینی کردند تا پایان سال ۱۴۰۱ تعداد پنج هزار دستگاه از خودروی ریسپکت راهی بازار می شود. به نظر می‌رسد مزیت نسبی این خودرو نسبت به سایر همتایان خود در بازار، کیفیت و قیمت مناسب آن باشد.

مدیران این پروژه در خصوص خدمات پس از فروش ریسپکت اعلام کردند که این خودرو قرار است با پنج سال گارانتی یا ۱۵۰هزار کیلومتر به دست مصرف کننده برسد.

ریسپکت تازه‌ترین محصول بهمن با موتور ۱۵۰۰ توربو شارژ و با سطح آلایندگی یورو ۶، مصرف سوخت ۷.۶، فرمان برقی برقی  EPS و همینطور سیستم ترمز ABS+EBD و شش کیسه های هوای راننده و جانبی است.

قیمت مقرون به صرفه ریسپکت در شرایطی است که این خودرو دارای امکاناتی نظیر صندلی برقی، شارژر وایرلس، گرمکن صندلی سرنشین با قابلیت تنظیم جهت، صندلی برقی راننده، سانروف، برف پاک کن ژله‌ای، آینه داخلی ضد تابش نور، چراغ LED و چراغ مه شکن، دوربین ۳۶۰درجه ۳D و ۴K  و... است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha