۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۴
۱۳ هزار واحد خالی در این منطقه شناسایی شدند

شناسایی ۱۳ هزار واحد خالی در شهرجدید پرند

مهر: مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: حدود ۱۳ هزار واحد مسکونی خالی در شهر جدید پرند شناسایی شد و پرونده مسکن مهر پرند امسال تمام خواهد شد.

آرش صیادی‌پور مدیرعامل شهر جدید پرند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه حدود ۱۳ هزار واحد مسکونی خالی در این شهر جدید شناسایی شده است، گفت: بخشی از واحدهای مسکونی مهر که قبلاً افتتاح شده متقاضیان ساکن نشدند که در این راستا ۱۳ هزار واحد مسکونی خالی شناسایی شده است.

مدیرعامل شهر جدید پرند تاکید کرد: حدود هزار و ۳۰۰ مسکن مهر باقیمانده تعاونی‌ساز در پرند داریم که باید مسائل حقوقی آنها حل شود. همچنین در مجموع از ۹۵ هزار واحد مسکن مهر ساخته‌شده در شهر پرند حدود ۴ هزار افتتاح خواهد شد که در مجموع ۹۴ هزار واحد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: در شهر جدید پرند تاکنون تأمین زمین ۳۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن تأمین شده و با انتخاب پیمانکار فرآیند ساخت شروع شده است.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با یادآوری این‌که حدود ۷۵ هزار متقاضی برای این طرح وجود دارد، گفت: هنوز نتوانستیم زمین موردنیاز برای سایر واحدها را تأمین کنیم با توجه به این‌که دیگر امکان الحاق زمین به شهر پرند وجود ندارد با استفاده از ظرفیت شهرک اعتمادیه و یکی دو شهرک دیگر مشکل تأمین زمین این تعداد واحد نهضت ملی مسکن را نیز برطرف خواهیم کرد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها